Veľké prsia z tabletiek BreastEXTRA+? [recenzia] - Výživovo.sk

Recenzia tabletiek BreastEXTRA+ (účinky, ceny balení, výhody a nevýhody)

Recenzia tabletiek breastextra

VYSKÚŠAJ ZADARMO
OMEGA 3 z nórskeho lososa ZADARMO
Výživový doplnok pre chrupavky, kosti a svaly ZADARMO na 30 dní
Vitamín K2 - mesačné balenie zadarmo
Pravý ženšen na 30 dní zadarmo

Pohľad na pekné ženské poprsie nielenže ulahodí mužskému oku, ale má aj ďalšie pozitíva. Podľa štúdie uverejnenej v odbornom periodiku „Archives of Internal Medicine“ u mužov, ktorí sa pravidelne pozerali na ženské poprsie došlo k badateľnému zlepšeniu činnosti kardiovaskulárnej sústavy. Prejavilo sa to tak znížením krvného tlaku, ako i spomalením tepovej frekvencie. Zatiaľ však, čo niektoré ženy svojim poprsím doslova liečia, iné o tom len snívajú. A práve pre tie je určený výživový doplnok BreastEXTRA+. (1)

Výrobca sľubuje viditeľné zväčšenie pŕs a deklaruje čisto prírodné zloženie bez akejkoľvek chémie. To naozaj existujú tabletky, ktoré stačí pravidelne užívať a prsia dosiahnu želanú veľkosť? Aké majú zloženie a vedľajšie účinky? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky vám prezradím v nasledujúcich riadkoch. Rovnako ako aj nezávislé skúsenosti užívateliek z diskusných fór.

TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PŔS
BreastEXTRA+
DecoFemm Beauty Breast

Ako fungujú tablety BreastExtra+?

Obsahujú komplex vybraných bylinných extraktov. Väčšina z nich je bohatá na fytoestrogény, teda látky, ktoré sú svojimi účinkami veľmi podobné ľudskému pohlavnému hormónu estrogénu. Podporujú tvorbu tkaniva prsnej žľazy, dôsledkom toho dochádza k zväčšeniu pŕs. V niektorých prípadoch aj o viac ako jednu konfekčnú veľkosť podprsenky. Samozrejme je to individuálne. Konečný výsledok, teda tvar a veľkosť poprsia ovplyvňuje viacero faktorov: zdravotný stav ženy, vek, ale i menštruačný cyklus prípadne dojčenie.

VEDELI STE, ŽE: Fytoestrogény dokážu utlmiť nepríjemné prejavy menopauzy a sú výbornou prevenciou pred vznikom nádorových ochorení.

V zložení tabliet BreastExtra+ síce dominujú látky podporujúce rast pŕs, avšak bez nutrične vyváženej stravyoddychu len ťažko dosiahnete vysnívaný výsledok. Nezabudnite preto do vášho jedálnička zaradiť  potraviny bohaté na obilniny a bielkoviny, ktoré sú základným stavebným prvkom bunkových štruktúr. Nachádzajú sa nielen v mliečnych a mäsových výrobkoch, ale i ovocí a zelenine. V práci sa snažte vyhnúť stresu, doma si doprajte relax a spite min. 8 hodín. Telo tak výborne zregeneruje, čím sa zvýši aj účinok tabletiek BreastEXTRA+. (3)

TIP: K zväčšeniu pŕs napomáha ich ľahké masírovanie, ideálne dvakrát za deň v trvaní aspoň 5 minút.
Okrem tabletiek BreastEXTRA+ prispieva k zväčšeniu pŕs aj ich pravidelné masírovanie.

K zväčšeniu pŕs prispieva aj ich jemné masírovanie

Zloženie

V jednej tablete BreastEXTRA+ sa nachádza 8 rastlinných výťažkov, pričom 5 z nich podporuje rast pŕs.

Jam čínsky

Liečivá bylina známa aj pod latinským označením Dioscorea opposita, ktorá sa už v dávnych časoch Aztékov spájala s liečbou ženských problémov. Okrem vápnika, medi, železa a vitamínu C je výborným zdrojom fytoestrogénov. Pre ľudské telo má viacero prínosov. Vyrovnáva hladinu pohlavných hormónov, stimuluje rast pŕs, tlmí menštruačné bolesti a prejavy klimaktéria. Vzhľadom na uvedené estrogénne účinky nie je vhodný pre tehotné ženyľudí s karcinómom na prsiach, vaječníkoch a prostate. (4)

Fenikel obyčajný

Trváca rastlinka s prenikavou vôňou. Svoje využitie nájde nielen v kulinárstve, ale i čínskej medicíne. Ako afrodiziakum uľavuje od bolesti hlavy, menštruačných ťažkostí a podporuje chuť na sex. Nemožno opomenúť ani pozitívny vplyv fenikla na udržanie hormonálnej rovnováhy v ľudskom organizme. (3)

Fenikel je vďačnou ingredienciou mnohých jedál. Dodá im špecifickú chuť a vôňu.

Fenikel sa využíva najmä v kulinárskom umení, vzhľadom na jeho prenikavú vôňu a atypickú chuť

Angelika čínska

Patrí k cenným zdrojom fytoestrogénov. Aktívne sa podieľa na zväčšení pŕs, utlmuje menštruačné kŕče a príznaky menopauzy. Pomocnú ruku podá tiež pri tráviacich ťažkostiach, únave, poruchách spánku a vysokom krvnom tlaku. Zároveň priaznivo pôsobí na činnosť lymfatického či kardiovaskulárneho systému. (3)

Serenoa plazivá

Malá palmovitá rastlina pochádzajúca zo subtropických oblastí. Spomína sa predovšetkým v spojitosti s liečbou zápalu močových ciest a zväčšenej prostaty. Jej plody sú bohaté tak na mastné kyseliny a fytosteroly, ako aj hormón prolaktín. Ten zvyšuje delenie buniek v oblasti prsných žliaz, výsledkom ktorého sú väčšie prsia. (5)

Senovka grécka

Svojou prenikavou vôňou vám rozvonia celý dom. Zatiaľ čo na Strednom východe dodáva jedlám mierne korenistú karamelovú príchuť, v Etiópii je podávaná malým deťom na detoxikáciu žalúdka. Obsahuje fytoestrogény, ktoré ako som už viackrát spomenula podporujú rast pŕs a tvorbu materského mlieka. (3)

Damiána

Bylina s odborným názvom Turnera diffusa pozitívne ovplyvňuje sexuálnu aktivitu a zároveň prispieva k dosiahnutiu psychickej pohody. Rovnako zlepšuje činnosť tráviaceho ústrojenstva, zmierňuje kŕče pri menštruácii a astme.

UPOZORNENIE: Damiána sa v žiadnom prípade neodporúča užívať v akejkoľvek forme tehotným ženám, u ktorých môže vyvolať potrat. (6)

Kolagén

Predstavuje jednu z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele a zároveň kľúčovú zložku podporných a spojivových tkanív. Zabezpečuje správnu funkciu pohybového aparátu, hydratuje pokožku, pleti dodáva potrebnú sviežosť a nechtom zas pevnosť. Kým v mladosti má ľudský organizmus dostatok kolagénu, po 30-tom roku života jeho produkcia klesá a musíme si ho dopĺňať prostredníctvom doplnkov stravy. (3)

Sójové izoflavonoidy

Získavajú sa spracovaním sójových bôbov. Účinkami sa veľmi podobajú fytoestrogénom, a teda pozitívne vplývajú na veľkosť pŕs. To však nie je ich jediným benefitom. Sójové izoflavonoidy pôsobia ako antioxidanty, prispievajú k detoxikácii pečene, urýchľujú spaľovanie tukov a udržujú pamäť v dobrej kondícii. (3)

Účinky

BreastEXTRA+ je určený ženám s túžbou po väčších prsiach, ktoré nechcú podstúpiť plastickú operáciu, prípadne hľadajú cenovo dostupnejšie riešenie. Rovnako uspokojí požiadavky aj čerstvých mamičiek po pôrode, ktoré trápia ochabnuté prsia. Tie nielenže spevní, ale i pekne vyformuje. Navyše, s „novým“ dekoltom sa často vracia aj stratené sebavedomie a sebadôvera. Rozhodne tu ale účinky BreastExtra+ nekončia. S prihliadnutím na obsah jednotlivých látok uľaví od silných menštruačných bolestípokožke dodá potrebnú sviežosť.

ZAUJÍMAVOSŤ: Podľa prieskumu zverejneného na stránke megaPRSIA u 91 % žien došlo k viditeľnému zväčšeniu prsníkov už počas prvých 3 týždňov pravidelného užívania. Výsledky teda nenechajú na seba dlho čakať.
Tablety BrastExtra+ pozitívne vplývajú nielen na rast prsníkov, ale majú aj ďalšie zdravotné benefity.

Pozitívne účinky výživového doplnku BreastExtra+

Majú tabletky BreastEXTRA+ vedľajšie účinky?

Výrobca síce deklaruje 100% prírodné zloženie bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, avšak aj napriek tomu buďte obozretní. Majte na pamäti, že v zložení sú sójové izoflavonoidy, ktoré patria k pomerne častým alergénom, teda môžu vyvolať alergickú reakciu. V prípade, že sa tak stane, ihneď užívanie prerušte a o ďalšom postupe sa poraďte so svojim lekárom. To isté platí aj pri prekročení stanovenej dennej dávky.

Užívanie

Ak veľmi neobľubujete prehĺtanie tabliet, asi vás veľmi nepoteším. V jednej dávke sa budete musieť popasovať až s 2 kapsulami naraz. Tie sa odporúča užívať ráno (2 tbl) a večer (2tbl). Maximálna denná dávka sú teda 4 kapsule denne. Nezabudnite ich vždy zapiť dostatočným množstvom tekutín, ideálne čistou vodou.

S užívaním kapsúl BreastExtra+ začnite v druhej polovici menštruačného cyklu. To je približne 10 dní od skončenia poslednej menštruácie. Práve vtedy je v tele optimálna hladina hormónov, vďaka čomu je ich účinok rýchlejší. Dodržujte pravidelnosť a buďte trpezlivé, neprestávajte ani počas menštruácie. Pre dosiahnutie želaného výsledku ich užívajte minimálne 9 týždňov nepretržite.

UPOZORNENIE: Ako som už vyššie spomenula, ešte raz pripomínam, BreastEXTRA+ obsahuje extrakt z damiány, vzhľadom na to NIE JE VHODNÝ pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenia a ceny

Tí z vás, ktorí máte k tabletkám tohto druhu nedôveru a bojíte sa, že utratíte peniažky za niečo, čo nebude fungovať, zakúpte si najskôr tzv. skúšobné balenie (Basic) na jeden týždeň.  Stojí 13,95 € a obsahuje 30 kapsúl. Nezabúdajte ale, že prvé výsledky prichádzajú až po niekoľkých týždňoch pravidelného užívania. Po spotrebovaní jedného balenia sa veľkosť vašich prsníkov pravdepodobne vôbec nezmení. Skúšobné balenie sa hodí skôr v prípadoch, keď si chcete overiť, že užívanie BreastEXTRA+ nebudú sprevádzať žiadne nežiadúce účinky. Tie sa zvyknú objaviť už počas prvých dní.

Dostupné balenia doplnku stravy megaprsia

Čím väčšie balenie si kúpite, tým viac ušetríte

Okrem skúšobného Basic balenia nájdete v ponuke niekoľko ďalších balíčkov. Tri týždne vám vydrží balíček Štandard s 90 kapsulami, ktorý sa predáva v cene 41 €. V prípade, že si chcete urobiť zásoby na celý mesiac, objednajte si balíček Štandard plus. Za 120 kapsúl zaplatíte 42,95 €.

Odporúčam však venovať pozornosť aj najväčšiemu balíčku, ktorý je cenovo najvýhodnejší. Ide o kompletnú kúru na tri mesiace. Za cenu 113,99 € získate 390 kapsúl, vďaka ktorým dáte prípravku BreastEXTRA+ dostatok času, aby naplno preukázal svoje účinky.

DOPRAVA ZDARMA sa vzťahuje na každú objednávku nad 70 €. Balenia a ceny sú aktuálne v čase písania recenzie, môžu sa postupne meniť.

Skúsenosti užívateľov

V snahe napísať čo najobjektívnejšiu recenziu tabletiek BreastExtra+ som si urobila prieskum vybraných diskusných fór (forum.zdravie, modrykonik), a hľadala nielen pozitívne, ale i negatívne skúsenosti užívateľov týkajúce sa deklarovaných účinkov.

 

Viaceré užívateľky si pochvaľovali viditeľné zväčšenie pŕs približne po 3 až 4 týždňoch od začiatku užívania. Dôkazom skutočnej zmeny veľkosti pŕs bola nielen malá podprsenka, ale tiež reakcie blízkych priateľov, ktorým väčšie prsia ihneď udreli do očí.

Užívateľka si pochvaľuje viditeľné zmeny vo veľkosti pŕs.

Pozitívna skúsenosť s BreastExtra+ na jednom z diskusných fór

Zdroj: akinom0077, modrykonik.sk

„Ja som megaprsia tiež chvíľku užívala lebo som bola po kojení a mala som strašne vyťahané prsia. Každá žena ktorá niekedy kojila to isto pozná, no mala som ich proste ako plachty. Tie tabletky mi celkom pomohli vrátiť prsia do pôvodného stavu. Veď vyskúšaj prípadne a daj sem aj ty nejakú skúsenosť potom.“

Zdroj: Ivet100, forum.zdravie.sk

Užívateľku potešila tak zmena vo veľkosti pŕs, ako i trvácnosť výsledku.

Pochvalná recenzia jednej z užívateliek

Zdroj: Levoslava1, forum.zdravie.sk

Tabletky BreastEXTRA+ však neulahodili všetkým dámam. Pomerne často sa v diskusiách objavovali negatívne reakcie v súvislosti s vedľajšími účinkami. Užívateľky pociťovali bolesť prsníkov či tráviace ťažkosti, na ktoré výrobca vopred neupozorňuje. Rovnako sa kritike nevyhli ani ceny balení. Tie boli často vnímané ako príliš vysoké.

„…my sme si ich raz kúpili s kamoškou na polku. Trošku to bolo vidieť, ale strašne nás boleli prsia, tak sme ich radšej vyhodili. Potom efekt zmizol samozrejme.“

Zdroj: denisa098, modrykonik.sk

„ Škoda peňazí, mala som ich, hrozne som sa z nich vyhádzala a bolo mi z nich strašne zle.“

Zdroj: lulu256, forum.zdravie.sk

Užívateľka bola sklamaná z vedľajších účinkov. Z tabletiek jej bolo nevoľno.

Negatívna skúsenosť s BreastExtra.

Zdroj: lusy22222, modrykonik.sk

Výhody a nevýhody

  • čisto prírodné zloženie
  • viditeľné zmeny vo veľkosti prsníkov
  • možnosť osobného odberu
  • široká ponuka rôznych cenovo-výhodných balení
  • v jednej dávke je nutné užiť až 2 tabletky
  • možné vedľajšie účinky

Dostupné alternatívy

Silu bylinných extraktov využíva vo svoj prospech aj rada ďalších doplnkov pre ženy, vrátane Decolen forte. Obsahuje extrakt z hroznových jadierok, chmeľu, krídlatky a sóje, ktoré nielenže podporujú rast pŕs, ale ich aj spevňujú a udržujú v dobrom zdraví.  O hormonálnu rovnováhu tela, zmiernenie nepríjemných príznakov klimaktéria a posilnenie pevnosti pŕs sa zas postarajú tabletky Beauty Bust Balance.

TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PŔS
BreastEXTRA+
DecoFemm Beauty Breast

Časté otázky

V poslednej dobe sa akoby vrece roztrhlo s tabletkami na zväčšenie prsníkov. Vybrať si tie správne a skutočne účinné nie je vôbec jednoduché. Pomôcť vám však môžu odpovede na nasledujúce otázky.

Kde kúpiť tabletky BreastEXTRA+?

Najširšiu ponuku jednotlivých balení nájdete v oficiálnom eshope megaprsia.sk, kde máte zároveň istotu, že kupujete skutočne originálny produkt, nie napodobeninu. Navyše, ak budete mať šťastie, natrafíte aj na zaujímavú akciu. V prípade, že ste z okolia Ivanky pri Dunaji a nechcete platiť zbytočne poštovné, tabletky si môžete prevziať aj osobne vo veľkosklade. Musíte si ich ale vopred objednať cez internet a ako spôsob dopravy zvoliť osobný odber. Vrátane oficiálneho predajcu sú niektoré balenia dostupné aj v známych online lekárňach.

Môžem ich užívať  aj v kombinácii s alkoholom a cigaretami?

Áno, ale všetko s mierou. Primerané množstvo alkoholu a fajčenie účinky doplnku BreastEXTRA+ nijakým spôsobom neovplyvnia. Rovnako je to aj s hormonálnou antikoncepciou, ktorú nemusíte počas užívania vysadiť.

Odosielate BreastEXTRA+ aj do Českej republiky?

Áno, tabletky BreastExtra+ si môžete dať poslať nielen do Českej republiky, ale aj ďalších krajín Európy. Stačí si zvoliť krajinu doručenia a automaticky dostanete na výber aktuálne možnosti dopravy. V prípade Českej republiky vám balíček dovezie kuriér za 3,30 €.

Kedy uvidím prvé výsledky?

Je to veľmi individuálne. Pravidelné a poctivé užívanie zvykne priniesť svoje ovocie v podobe prvých viditeľných zmien do troch týždňov. No na maximálny účinok si musíte počkať dlhšie, 2- 3 mesiace. Po uplynutí 3 mesiacov výrobca odporúča pravidelné užívanie prerušiť a raz za pol roka si kúpiť tzv. udržiavacie 30 tabletové balenie.

Priberiem pri užívaní BreastEXTRA+?

Rozhodne nie. Tablety majú čisto prírodné zloženie. Neobsahujú žiadne hormóny ovplyvňujúce ukladanie tuku a zvyšujúce tak telesnú hmotnosť.

Sú tabletky BreastEXTRA+ schválené ÚVZSR?

Samozrejme. Majú certifikát schválenia Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a pred uvedením na trh prešli dôkladným testovaním pod dohľadom odborníkov. V rámci Slovenskej a Českej republiky ich distribúciu zastrešuje spoločnosť Augeri s.r.o s centrálnym skladom v Ivanke pri Dunaji. V jej portfóliu nájdete viaceré známe produkty, vrátane doplnku na podporu erekcie Erexan a séra na rast mihalníc GigaLash.

Moje záverečné zhodnotenie

K tabletkám určeným na zväčšenie prsníkov som často nedôverčivá. Inak tomu nebolo ani v prípade BreastExtra+. O to viac ma prekvapili desiatky príspevkov spokojných užívateliek, ktoré si zmenu veľkosti pŕs nevedeli vynachváliť. Rovnako, ako aj čisto prírodné zloženie, bez akýchkoľvek chemických látok. Za veľké pozitívum taktiež považujem možnosť osobného odberu tabliet, čo pri väčšine iných doplnkov nie je možné. Podstatne kritickejšia však budem pri vedľajších účinkoch. Na tie sa užívateľky sťažovali podstatne častejšie, ako to býva zvykom. V prípade teda, že máte slabší organizmus odporúčam kúpiť najmenšie skúšobné balenie a otestovať si tak možné nežiadúce účinky. Za zváženie stojí aj trvácnosť výsledkov. Počítajte s tým, že nič netrvá večne a po určitom čase je potrebné užívanie obnoviť, čomu sa rodinný rozpočet veľmi nepoteší.

Prehľad výhod a nevýhod tabletiek BreastExtra+

Záverečné hodnotenie BreastEXTRA+

Tak čo, presvedčili vás tabletky BreastExtra+, prípadne poznáte aj nejaké iné, ktoré som v článku nespomenula a máte s nimi dobrú skúsenosť? Napíšte nám o nej do komentára pod článkom a pomôžete tak aj ostatným čitateľkám, ktoré trápi rovnaký problém – malé prsia a nízke sebavedomie.

ZDROJE:

(1) Health Tip: Look at Breasts! Dostupné na: https://www.menshealth.com/health/a19516369/health-tip-look-at-breasts/

(2) FIALOVÁ, S. Fytoestrogény a ich použitie v menopauze, 2012. Dostupné na: https://www.solen.sk/storage/file/article/7c6529082a9bd8761b47a5fda166037f.pdf

(3) Oficiálna stránka megaPRSIA. Dostupné na: https://www.megaprsia.sk/

(4) Dioscorea villosa. Dostupné na: https://botanic.sk/herbar/dioscorea-villosa

(5) TUMOVA,L. Serenoa repens – terapeutické účinky a možné interakce, 2011. Dostupné na: https://www.solen.cz/artkey/lek-201102-0009_Serenoa_repens-terapeuticke_ucinky_a_mozne_interakce.php

(6) Pastala rozprostřená. Dostupné na: https://bylinkopedie.cz/pastala-rozprostrena/

5/5 - (1 vote)

Majka Mráziková

Obdivovateľka prírody, milovníčka štvornohých chlpáčov, a tak trochu introvertka. V živote sa riadim mottom: „S úsmevom je deň krajší.“ Svojimi článkami sa preto snažím nielen pomôcť, ale aj vyčariť úsmev na tvári :)

Komentovanie článku:

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra