KetoMix (recenzia). Skúsenosti, fórum + alternatívy | Výživovo.sk

Recenzia ketónovej diéty KetoMix. Naše skúsenosti zo 4 týždňového chudnutia

Case study a recenzia KetoMix

VYSKÚŠAJ ZADARMO
OMEGA 3 z nórskeho lososa ZADARMO
Výživový doplnok pre chrupavky, kosti a svaly ZADARMO na 30 dní
Vitamín K2 - mesačné balenie zadarmo
Pravý ženšen na 30 dní zadarmo

Rýchle a bezstarostné chudnutie závisí od našej stravy. Ak ste už skúšali obmedziť nezdravé potraviny, no tukové vankúše nie a nie zmiznúť, je potrebné spraviť ďalší krok – začať sa stravovať úplne inak. Existujú diéty, ktoré nahrádzajú bežnú stravu. Práve tá totiž v najväčšej miere nedovoľuje telu páliť nechcený tuk. Proteínová diéta KetoMIX je navrhnutá tak, aby telo donútila chudnúť hneď od prvého dňa. Vďaka recenzii pochopíte jednoduchý princíp ketózy, a zároveň zistíte, či by ste zvládli obmedziť klasický jedálniček na niekoľko týždňov.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O KETOMIX
Najlacnejšie kúpite TU
Naše skúsenosti 28 dňový denník chudnutia
Chcem diétu na 28 dní21 dní14 dní7 dní
Ako schudnúť s KetoMix Návod
Výhodné balíčky OchutnávkovýDetoxikačný
Koľko mám schudnúť Kalkulačka diétneho plánu
Alternatívy ku KetoMix KetoDiet - ChiaShake

Ketóza – vyradíme sacharidy a zvýšime príjem bielkovín

Princíp keto diéty je jednoduchý, avšak s bežnými potravinami len ťažko dosiahnuteľný. Telo v strave prijíma sacharidy pre okamžité doplnenie energie. Sacharidy (cukry) obsahuje takmer každá potravina. Niektoré viac, iné skoro vôbec. Najviac je ich v ovocí, ďalej v zelenine a sú aj v mäse. Toto sú čerstvé potraviny. Úplne najviac sacharidov obsahujú spracované potraviny, polotovary, sladkosti a sladené vody. To je zároveň zoznam potravín, ktorým sa človek na keto diéte musí vyhnúť.

Kedže aj zdravá strava obsahuje dosť sacharidov, telo len tak ľahko nedosahuje stav ketózy – pálenia tukov. Tukom a bielkovinami sa totiž začne telo poháňať až pri veľmi nízkom príjme sacharidov. Aby sa zabránilo úbytku svaloviny (bielkovín), je nutné zvýšiť ich prísun.

Keto diéta – proces pálenia tukov a zachovanie svaloviny

Pri diéte je dôležité, aby malo telo dostatok živín pre svoj chod. Ak by sme mu nedodali bielkoviny, z ktorých si berie energiu, začalo by ich uberať zo svalov. Aj strata svaloviny sa prejaví na váhe, ale je nežiaduca a telo kvôli nej chradne. Človek je unavený a menej výkonný, stráca silu a kondíciu. Úspešná je tá diéta, pri ktorej sa tuky pália, ale telo neprichádza o bielkoviny v svaloch. KetoMix tento pomer dodržiava, telu dodáva cenné bielkoviny a výrazne obmedzuje sacharidy. Pri dodržaní predpísaného jedálnička dochádza veľmi rýchlo ku ketóze. Dôsledkom je rýchly a výrazný úbytok na váhe, ktorý ale nie je nebezpečný. Telo nestráca potrebné látky.

ketomix hodnotenie a skúsenosti

Skúsenosti sú pozitívne. Zákazníci chvália chuť aj sýtosť jedál

Zloženie proteínovej diéty KetoMix

KetoMix je bielkovinová keto diéta, takže základnou surovinou sú kvalitné bielkoviny vo veľkom množstve. Ide o zmes srvátkovej a sójovej bielkoviny. Diéta ale nie je jednostranná a jedlá obsahujú množstvo prospešných a nevyhnutných látok.

Vitamíny A, B1, B3, B5, B6 a B12, E, a K, železo, horčík, mangán, selén, chróm, zinok meď, jód, molybdén a probiotické baktérie, ktoré chránia imunitu a trávenie v optimálnej kondícii. Množstvo vlákniny zasýti na dlhú dobu.

KetoMIX je diétny výživový doplnok, ktorý v plnej miere krátkodobo nahrádza pevnú stravu. Telu nebude nič dôležité chýbať.

omeleta KetoMIX

V udržiavacej etape diéty sa k pokrmom môže pridať aj nízkosacharidová zelenina, mäso a syry

KetoMix delí jedálničky na 4 druhy podľa váhy, ktorej sa potrebujete zbaviť

Pred diétou je nutné zamyslieť sa, koľkých kíl sa potrebujete zbaviť. Bude stačiť iba pár centimetrov v páse alebo viac? Porcie sú vyvinuté presne na mieru. Postavte sa preto na váhu a zamyslite sa, koľko kíl chcete schudnúť?

Jedálniček pre schudnutie do 5 kg tuku

Jedálniček ženy kupujú hlavne po zime, kedy len máloktorá nepriberie pár kíl. V sade sú jedlá na 3 týždne – spolu 110 porcií KetoMIX.

Jedálniček pre schudnutie do 10 kg tuku

Jedálniček pre ženy, ktoré už niektorú diétu absolvovali, ale nepodarilo sa im schudnúť kvôli nesprávnemu jedálničku. Balíček jedál na 4 týždne obsahuje 150 porcií KetoMix.

Jedálniček pre schudnutie do 15 kg tuku

Jedálniček pre ženy, ktoré potrebujú výrazne schudnúť. Diéta sa delí na 2 etapy a trvá 9 týždňov. Intenzívna etapa trvá 3 týždne výhradne s jedlami KetoMIX. Udržiavacia etapa trvá ďalších 6 týždňov, kde sa kombinujú jedlá KetoMIX spolu so zdravými, nízko-sacharidovými potravinami.

Jedálniček pre schudnutie nad 15 kg tuku

Jedálniček pre ženy, ktoré dlhodobo zápasia s výrazne vyššou váhou a stále nedokážu schudnúť. Výrobca uvádza aj skúsenosti žien, ktoré zhodili až 30 kg tuku. Tento diétny plán zaberie 14 týždňov. V intenzívnej etape sa 5 týždňov konzumujú iba jedlá KetoMIX. Udržiavacia etapa zaberie ďalších 9 týždňov.

Takto dlhú diétu neodporúčame ženám, ktoré trápi iba pár kilogramov. Nezabúdajte, že pred začiatkom diéty ste si stanovili váhu, na ktorú sa potrebujete dostať. Keď ju dosiahnete, dajte si od KetoMixu prestávku a zamerajte sa hlavne na zdravý jedálniček s nízkym obsahom sacharidov.

polievka

Polievky sú chutné, vyvážené a výdatné. Môžu sa dochutiť korením a bylinkami

recenzia ketomix

Pozitívny je aj fakt, že pre chudnutie nie je potrebný intenzívny pohyb. Istotne by ale neuškodil

Budem konzumovať iba jedlá KetoMix?

Súčasťou keto diéty je v udržiavacej fáze aj zelenina a chudé mäso. Absolútne nevhodné je sladké ovocie, sladké nápoje a prílohy (zemiaky, pečivo, ryža, obilniny). Telo však malé množstvo sacharidov potrebuje pre mozog. Pre príjem tohto množstvo stačia povolené potraviny. Mozog totiž spotrebúva hlavne sacharidy a bez nich fungovať nedokáže. Kvôli tomu by mal byť denný príjem sacharidov do 50 g denne. Zloženie KetoMixu a skladba jedálnička sú vymerané tak, aby ste toto množstvo dodržali, ale nepresiahli.

VIETE, ŽE ak neodoláte a počas diéty prijmete nad limit sacharidov, ketóza sa naruší a musí sa znova „navodiť“? Keto diéta si tak vyžiada aj vašu silnú vôľu.

proteínová kaša s čokoládouvou príchuťou

Obľúbenou súčasťou keto diéty sú kaše. Zaženú chute na sladké, a pritom podporujú chudnutie

Užívanie KetoMix – poctivo 5 x denne a bez hrešenia

Celá diéta sa skladá z intenzívnej časti, kedy denne zjete 5 jedál KetoMIX. Než si telo zvykne na tento jedálniček, môžete pociťovať hlad. Vtedy ale nesmiete „zhrešiť“ a jesť zakázané jedlá. Pokojne môžete pridať ešte jeden pokrm denne. Telo si však časom zvykne a postačí mu predpísaný jedálniček.

Výber jedál KetoMix:

 • Polievky – zeleninová, gulášová, syrová
 • Kaše – čokoládová, banánovo-jablková
 • Omelety – zeleninová, syrová
 • Nápoje – 7 príchutí

V udržiavacej časti sa konzumujú už iba 3 jedlá KetoMix denne spolu s 2 porciami zdravých jedál. Vtedy sú povolené:

 • Zelenina, okrem sladkých druhov (žiadna mrkva, petržlen, zemiaky a batáty, dyňa)
 • Listové šaláty
 • Chudé mäso – kuracie, teľacie, čisté bravčové a hovädzie, netučné ryby a morské plody
 • Výrobky zo sóje, tofu
 • Vajcia
 • Huby
 • Orechy a semená
 • V obmedzenej miere kyslé mliečne výrobky

skúsenosti s ketomix diétou

Mnohé hodnotenia chuti KetoMix sú pozitívne, čo sa o všetkých keto diétach tvrdiť nedá

KetoMix on-line poradňa

Na facebookovom profile KetoMix vám ochotne poradia s výpočtom optimálnej váhy, ktorú potrebujete stratiť, s nastavením jedálnička a výberom vhodného balíčka jedál. Pokojne sa spýtajte na všetko, čo vás zaujíma. Zásady správneho stravovania alebo zdravotné problémy? Poradňa odpovedá rýchlo a na všetko.

Skúsenosti s KetoMix, výhody a nevýhody

Na KetoMix nájdete desiatky pozitívnych ohlasov. Užívateľky sú spokojné s rýchlosťou chudnutia, čo je na výrobku úplne najdôležitejšie. Za pochvalu stojí aj rýchlosť dodania a zákaznícky servis. Výrobca upozorňuje na prípadné negatívne účinky, ktoré môžu nastať. Ide však o ojedinelé prípady a zákazníčky majú vo väčšine pozitívne ohlasy. Upozorniť ale treba na prípadnú miernu únavu, bolesť hlavy alebo žalúdka.

Recenzie na heureka.sk

Na heuréke bolo v čase písania recenzie 115 overených recenzií. Z  toho bolo 108 pozitívnych. 94% zákazníkov podľa dotazníka spokojnosti odporúča KetoMix

Dobrý deň, diétu som si kúpila a som, bohužiaľ, jedna z tých, ktorým vôbec nechutí. Vo všetkých jedlách je taká divná pachuť. U kokteilov to trošku prebijú príchute, ale napríklad čokoládovú kašu vôbec nemôžem. Polievky zjem jedine, keď si do nich pridám zeleninu, napríklad špenát, huby, atď. Pri omeletách je to rovnaké, bez prídavku zeleniny sa to nedá zjesť. Takže všetkým odporúčam kúpiť si najskôr malú vzorku a keď zistíte, že vám jedlá chutia, tak si potom kúpte celú diétu.

Zdroj: Klára

Začínam tretí týždeň. Za 10 dní som schudla 5 kg, pás 6 cm, samozrejme, po diéte sa nevrátim k starým návykom. Budem pokračovať v nízko-sacharidovej diéte. Predtým som cvičila, musela prijímať sacharidy a žiadne zázraky sa nediali. Ketomix ma naštartoval, konečne existuje niečo, čo pomôže schudnúť, teda dúfam, ešte by som prijala ďalších 5 kg zhodiť.

Zdroj: daimon

TIP: Máte vlastné skúsenosti s KetoMix diétou? Neváhajte sa s nimi podeliť v komentároch pod článkom. Budeme radi za akýkoľvek komentár. A aby to nebolo len o skúsenostiach iných, pripravili sme pre vás reálnu 4 týždňovú case study chudnutia s touto diétou. Zistite, či vôbec alebo koľko kilogramov sa podarilo Tatiane schudnúť.
 • Chudnutie už po 3 dňoch!
 • Rýchle navodenie ketózy
 • Kompletný jedálniček bez potreby nakupovať iné potraviny
 • 4 stupne chudnutia – od straty 5 kg až po 30 kg
 • Variabilita jedál – jedálniček nie je jednostranný
 • Výborná chuť oproti podobným výrobkom
 • Bez pocitov hladu a chutí na sladké
 • Jednoduchá a rýchla príprava
 • Úspora času na nakupovanie a varenie
 • Stravovanie doma, v práci aj na cestách
 • Zľavy na väčšie balenia
 • Kamenný obchod v Prahe (Rybná 716/24, 11000 Praha)
 • Príjem sacharidov počas diéty naruší stav ketózy – pálenia tuku
 • Pár prípadov nežiaducich účinkov v začiatkoch diéty
 • Pár zákazníčok hlásilo dlhšiu dobu dodania kvôli veľkému záujmu
 • Pre niekoho zvláštna chuť jedál
 • Zatiaľ bez doplnkov ako fit-tyčinky, slané snacky a podobne (plánujú sa do budúcna)

infografika prečo si vybrať ketomix

Alternatívne diéty na princípe ketózy, bielkovín a nízko-sacharidových potravín

V poslednom období sú keto diéty čoraz viac populárnejšie. Nie je teda prekvapením, že na trhu sú aj iní predajcovia diétnych balíčkov na rovnakom princípe. Ak by ste chceli zistiť viac o konkurencii KetoMixu, tak vám odporúčam prečítať si našu recenziu KetoDiet alebo recenziu NutriFood či Prodietix.

Často kladené otázky

Vybrali sme niekoľko otázok, ktoré zákazníčky najviac zaujímajú. Odpovede na všetky otázky nájdete TU.

Za ako dlho navodím ketózu a začnem páliť tuky?
Bežne sa telo dostane do ketózy po 2 – 4 dňoch. Neprijímajte však žiadne sacharidy. Museli by ste začať odznova.

Ako dlho trvá doručenie balíka?
4 pracovné dni.

Je diéta vhodná aj pre mužov?
Áno, je. Odporúčame ale poradiť sa o vhodnom dávkovaní. Muži priberajú a chudnú inak, než ženy. Kliknite a nechajte odkaz predajcovi.

Koľko porcií denne skonzumujem?
V chudnúcej fáze 5 porcií KetoMix denne, v udržiavacej fáze 3 porcie KetoMix a 2 porcie zdravého nízkosacharidového jedla.

Musím sa pri diéte hýbať a športovať?
Obmedzenie sacharidov skutočne páli tuky, takže pohyb nie je nevyhnutný. Každopádne vďaka športu dokážete chudnutie výrazne urýchliť.

Obsahuje KetoMix nejaké umelé a nevhodné látky?
Nie, pokrmy obsahujú iba syntetické vitamíny, ktoré sa bežne pridávajú do kvalitných doplnkov stravy.

Trpím chorobami. Môžem KetoMix užívať?
Užívanie KetoMixu konzultujte s lekárom, pokiaľ trpíte závažnou chronickou chorobou alebo máte nad 65 rokov. Inak je užívanie bezpečné.

S inými diétami som neschudla. Prečo by som pri tejto mala?

Keto diéta je postavená na biochemických procesoch tela, ktoré sa nedajú obísť. Naše organizmy sú tak nastavené, či sa nám to páči alebo nie. Nestalo sa, žeby niektorý z klientov neschudol, pokiaľ poctivo diétu dodržiaval.

proteínové nápoje KetoMix

Nápoje si pohodlne zoberiete so sebou a zalejete v práci, škole alebo na výlete 

Pohodlné a rýchle chudnutie s KetoMix

Telo a ukladanie tukov je u každého človeka rovnaké a každý rovnako reaguje aj na obmedzenie sacharidov spolu so zvýšeným príjmom bielkovín. KetoMix tak účinne „programuje“ telo, aby sa v rýchlom čase zbavilo tukových zásob. Pamätajte, že všetko sladké je počas keto diéty zakázané. S pevnou vôľou získate telo, po akom túžite.

CASE STUDY: 4 týždňové chudnutie s KetoMix-om

Počas Black Friday, kedy mal predajca naozaj výhodné zľavy, sme sa rozhodli zakúpiť si 4 týždňový balíček nízko-sacharidových jedál, aby sme vám mohli referovať naše reálne skúsenosti a účinky keto diéty KetoMix. Do chudnutia sa pustila Tatiana, ktorej teraz odovzdávame slovo.

CHCEM SCHUDNÚŤ
S keto diétou zaručene schudnete nakoľko je postavená na biochemických procesoch v organizme (viď. video). Dôležité je, aby ste stále boli v stave ketózy. Nenechajte sa odradiť cenou balíčkov, vyjde vás to oveľa lacnejšie ako opakované kupovanie neúčinných produktov. Zistite, koľko potrebujete schudnúť a prečítajte si návod, ako začať.
Predajcovia keto diétyChiaShakeKetoMixKetoDietNutriFood
Chcem schudnúťDo 5kgDo 10kgDo 15kgNad 15kg
Jedlá na chudnutieDiétne raňajkyDiétny obedDiétne dezertyDiétne cestovinové jedláLow carb pečivo
Skúsenosti s keto diétou28 dňový denník chudnutia
Výživovo na chudnutie odporúča keto diétu. Ak ale z rôznych príčin chcete dať prednosť tabletkám, tak vedzte, že tabletky majú iba podporný efekt a neodmakajú to za vás. Účinné môžu byť len v kombinácii s vyváženým jedálničkom a pravidelným pohybom.
Prípravky na chudnutieBlokátor hladuDiétne cestovinyTabletky na chudnutieNízkokalorické sladidloSpaľovač tukovSirupy bez cukruKáva a čaj na chudnutieNízkokalorické dresingy

Kto bude chudnúť, súčasný stav + plán a ciele

Ahojte, na úvod sa Vám predstavím. Volám sa Tatiana, mám 32 rokov a som matka dvoch rozkošných dcér (10r a 5r). Diétu som doteraz nikdy nedržala, ale asi ako každá žena aj ja stále riešim svoju postavu. Dve tehotenstvá aj na mne zanechali určité zmeny. Pred prvým pôrodom sa moja váha pohybovala okolo 62 kg, teraz pri výške 167 cm vážim 77,4 kg. Na internete som si prešla veľa stránok s diétami a najviac ma oslovila keto diéta, hlavne kvôli tomu, že ide o diétu bez hladovania. Spomedzi viacerých predajcov keto diét som si vybrala KetoMix.

Moja postava pred chudnutím

Moja postava pred chudnutím

Ja na váhe

Ja na váhe

Hneď na začiatku sa mi zdalo, že je tých informácií veľa a celé mi to prišlo trochu komplikované. Nevedela som presne ako mám postupovať. Veľmi mi ale pomohol krátky návod, ktorý predajca spracoval na svojom webe. Podľa BMI kalkulačky mi vyšlo, že mám ľahkú nadváhu. Na základe tejto informácie som si vybrala diétny plán na 4 týždne (1+3). S keto stravovaním začínam 3.1.2020 a končiť by som mala 30.1.2020. Dúfam, že sa mi počas tejto doby podarí schudnúť cca 8-10 kg. Celý ten čas sa budem s vami deliť o moje pocity a dojmy z tejto diéty, takže ak chcete,  môžete ma sledovať, ako sa mi darí.

BMI podľa KetoMix kalkulačky

BMI podľa KetoMix kalkulačky

Odporúčaný diétny balíček jedál

Odporúčaný diétny balíček jedál

Ak by ste sa ma chceli niečo spýtať, môžete tak spraviť v komentároch pod článkom. Držte mi palce :)

28 dňový denník chudnutia s KetoMix

 1. deň: Piatok 03.01.2020

Ahojte, takže prvý deň je za mnou. Dodržiavanie 3 hodinového odstupu mi zatiaľ robí problém, keďže nie som naučená jesť pravidelne. Momentálne stále sledujem hodinky, či už je čas na ďalšie jedlo. Dnes som stihla len 4 jedlá a veľa zeleniny. Všetky jedlá mi chutili, nemala som s nimi väčší problém. Jediné, čo ma na konci dňa prekvapilo bol nesmierny pocit sucha v ústach, takže aspoň pitný režim dodržaný :)

Raňajky: Vanilkový koktail, keďže nemusím chuť mlieka a v tomto som ju dosť cítila, tak to nebolo príliš po mojej chuti. 3*

Desiata: Paradajková polievka, zatiaľ mi nič nenapadlo, čo do nej pridať, aby bola chuť iná, takže som ju len kúsok posolila. 1*

Obed: Podľa manuálu (ten, čo mi prišiel automaticky k objednávke) som si urobila pečené lievance z banánovo-jablčnej kaše. Super chuť, vrelo odporúčam. Mala som pocit, že jem niečo z domácej kuchyne. 5*

Olovrant: Ten som nestíhala, takže to bolo len veľa zeleniny (ľadový šalát, uhorka, paprika a čínska kapusta).

Večera: Urobila som si narýchlo zeleninovú omeletu + ďalšiu zeleninu, aby som splnila denný limit 0,5 kg. Omeleta bola ako domáca, dokonca chutila aj manželovi. 5*

 1. deň: Sobota 04.01.2020

Druhý deň mi ubehol dosť rýchlo, možno práve preto, že stále rozmýšľam nad tým čo a kedy jesť. Som milo prekvapená čo všetko sa dá z KetoMix produktov pripraviť a aj porcie jedál sú zatiaľ dostačujúce. Stály pocit smädu ma núti piť viac a viac. Jedna pozitívna vec pre tento deň je, že dorazila ďalšia zásielka z KetoMixu a ja si môžem vychutnať kávu osladenú čakankovým sirupom. Je naozaj dobrý a porovnateľný s cukrom.

KetoMix produkty

Dodatočná objednávka Ketomix produktov k 4 týždňovému balíčku

Raňajky: Proteínový koktail s príchuťou lesná zmes. Dala som si menej príchute a bol akurát sladký a chutil mi viac ako vanilkový. 4*

Desiata: Zeleninová polievka, ktorú som si trochu dochutila orestovaným pórom, fazuľkovými strukmi a brokolicou. 4*

Obed: Proteínové palacinky, tie som si pripravila podľa návodu na obale a dochutila škoricou a vanilkovou príchuťou. 5*

Olovrant: Proteínová tyčinka. Toto bolo prvé jedlo, ktoré som musela zjesť nasilu. Sladká bola síce akurát, ale na mňa príliš umelá chuť. Ďalšiu si dám až keď naozaj nebude nič iné na výber. 1*

Večera: Zeleninový šalát + dressing + žemlička 5*

 1. deň: Nedeľa 05.01.2020

Dnes sa cítim naozaj skvelo, som plná energie. Držte palce, aby to tak aj zostalo. Konečne ustúpil pocit sucha v ústach, na druhej strane si musím dávať pozor, aby som dosť pila. Dnes som si na obed spravila ryžu. Je potrebné ju spotrebovať do 2 dní, takže zajtra bude opäť ryža. Chuťovo pripomína skôr cestovinu a pri otvorení dosť zapácha.

Raňajky: Jahodový koktail. Ten je porovnateľný s príchuťou lesná zmes, takže za mňa dobré. 4*

Desiata: Syrová polievka. Tu som si dochutila opraženým pórom a špenátom, do ktorého som potom domiešala polievku podľa návodu. 4*

Obed: Udusila som si šampiňóny spolu s kelom na malom množstve vody a ako prílohu som si k tomu dala ryžu.

Dusený kel so šampiňónmi a konjacovou ryžou

Dusený kel so šampiňónmi a konjacovou ryžou

Olovrant: Čokoládová proteínová kaša. Tá mi zatiaľ chutila asi najviac zo sladkých KetoMix produktov. 5*

Večera: Ostala mi ešte 1 žemlička z predošlého dňa, tak som ju doplnila len zeleninou, aby som splnila denný limit.

 1. deň: Pondelok 06.01.2020

Takže pokračujem už 4. deň v prvej fáze keto diéty KetoMix. Žiadne prejavy “keto chrípky” sa u mňa neprejavujú, stále sa cítim dobre. Len dnes som trochu bez energie a skoro celý deň som preležala. Prichádzajú na mňa chute, takým rohlíkom s maslom by som nepohrdla. Závidím mojim deťom :)

Raňajky: Vanilkový kokteil

Desiata: Dusený kel s ryžou

Obed: Dusená cuketa s ryžou

Olovrant: Proteínové chipsy. Rýchly spôsob ako nahradiť jedlo, keď nestíhate. Tie sa stanú súčasťou mojej kabelky. 4*

Večera: Low carb pizza, ktorú som si pripravila podľa návodu z manuálu, ktorý som dostala pri objednávke. Opäť niečo, čo pekne voňalo po byte a pripomínalo to “normálne” jedlo. 5*

Pizza

Zdravá pizza v mojom podaní. Vyzerá chutne, však ?:)

 1. deň: Utorok 07.01.2020

Od rána som plná energie. Síce mi KetoMix jedlá chutia, ale mám problém jesť každé 3 hodiny. Jedlo mi už lezie hore krkom, keďže sa necítim hladná. Porcie sa mi zdajú veľké. Dnes som to už nevydržala a postavila sa na váhu. Po 5 dňoch diéty som schudla 2,8 kg z mojej pôvodnej váhy. Momentálne som nadšená :)

Raňajky: Čokoládový kokteil

Desiata: Proteínové palacinky

Obed: Zeleninová polievka do ktorej som pridala pór, huby a špenát.

Olovrant: Čokoládová kaša

Večera: Cuketové placky pripravené podľa návodu z manuálu. Dala som si k nim ešte šalát. 5*

Cuketové placky so zeleninovým šalátom

Cuketové placky so zeleninovým šalátom

 1. deň: Streda 08.01.2020

Fúha, tak dnes je to masaker. Síce sa cítim dobre, ale nič iné ako proteínový koktail a zeleninu do seba nedám. Som nafúknutá a mám pocit plného žalúdka. Z predstavy jedla ma až zamrazí. Odrazilo sa to na energii, neviem si predstaviť, byť v takom stave v práci.

 1. deň: Štvrtok 09.01.2020

Takže dnes je to posledný deň v prvej fáze diéty. Už sa teším na mäso. To mi chýbalo najviac počas celého prvého týždňa. Na váhe som ľahšia o 3,2 kg.

 1. deň: Piatok 10.01.2020

Dnes je to 8. deň diéty a prechádzam do druhej fázy. Pomaly som nabehla na domácu stravu. Moje chuťové poháriky sa idú zblázniť. Takže pokračujeme v diétnom pláne.

 1. deň: Sobota 11.01.2020

Všetko pokračuje ako má. Pocit hladu som ani po 9 dňoch nepocítila.

 1. deň: Nedeľa 12.01.2020

Asi kríza, neoplatilo sa mi postaviť na váhu. Od posledného váženia ani gram dole. Idem ďalej a dúfam, že po nástupe do práce sa to znova rozbehne.

zeleninový šalát, proteínové žemličky, pikantný cesnakový dresing

Príklad jedného jedla, ktoré si často pripravujem: Proteínová žemlička a zeleninový šalát, ktorý výborne dochutil pikantný cesnakový dresing

 1. deň: Pondelok 13.01.2020

Pripravila som si jedlo na celý deň. Myslela som, že bude zložitejšie si v práci pripraviť niečo chutné. Prvá voľba padla na proteínový puding, ktorý krásne vonia. Pripravila som si ho deň predtým, keďže musí odstáť v chladničke.

 1. deň: Utorok 14.01.2020

Dnes iba toľko, že aj napriek vyťaženiu v práci, mám stále dostatok energie.

 1. deň: Streda 15.01.2020

Všetko už je v zabehnutých koľajach. Už sa nemusím kontrolovať každé 3 hodiny, kedy mám jesť, telo to už samo vyžaduje.

 1. deň: Štvrtok 16.01.2020

Dnes sú to už 2 týždne odkedy som na keto diéte. Po poslednom vážení som sa bála na váhu postaviť. Schudla som ďalší 1 kg. Ku dnešnému dňu mám menej o 4,2 kg. Niečo ubudlo aj v cm.

 1. deň: Piatok 17.01.2020

Ráno mi robí problém niečo zjesť. Vstávam o piatej a kým nachystám deti, tak to trvá. Ešteže sú v ponuke proteínové koktaily, tie sú nenáročné na prípravu.

Proteínový kokteil, shaker

Proteínový kokteil je jednoduchý na prípravu. Robím si ho vždy na raňajky.

 1. deň: Sobota 18.01.2020

Úplne vyčerpaná po celom týždni v práci. Celý deň som preležala na gauči pri telke. A ešte k tomu som dnes prvý krát zhrešila kúskom pizze.

 1. deň: Nedeľa 19.01.2020

Dnes opäť úplný relax.

 1. deň: Pondelok 20.01.2020

Dnes som mala náročný deň v práci. Jesť som síce stíhala, ale energia prudko klesala. Večer som sa ledva doplazila do postele. Ďalší prehrešok: dve hranolky :)

 1. deň: Utorok 21.01.2020

Síce som ovocie nejedla ani pred diétou, ale dnes mi veľmi chýbalo. Aspoň, že je v ponuke jablkovo-banánová kaša. Tá mi chutí ako detská výživa.

 1. deň: Streda 22.01.2020

Pomaly mi končí 3. týždeň, tak som veľmi zvedavá ako to dopadne, keď sa zajtra postavím na váhu. Držte palce.

 1. deň: Štvrtok 23.01.2020

Dnes prebehlo pre mňa úspešné váženie. Ďalšie centimetre ubudli a dokopy som ľahšia o 5,6 kg. Za mňa úplná bomba.

 1. deň: Piatok 24.01.2020

Takže mám pred sebou posledný týždeň.

 1. deň: Sobota 25.01.2020

Dnes som vynechala jedno jedlo. Nebola som hladná, práca okolo bytu a už to bolo.

 1. deň: Nedeľa 26.01.2020

Robila som pokus s pudingom. Kokosové a makové muffiny. Za mňa sú oveľa lepšie ako samotný puding. Z 3 porcií mi vyšlo 12 ks muffiniek, takže 4ks na jedno jedlo. Nezdá sa to, ale mala som čo robiť zjesť takú porciu.

Kokosové a makové muffiny

Kokosové a makové muffiny vytvorené pomocou proteínového pudingu

 1. deň: Pondelok 27.01.2020

Pracovný deň v plnom prúde. Chystanie jedla deň dopredu je pre mňa čoraz náročnejšie. Vždy mám chuť na niečo iné ako si nachystám.

 1. deň: Utorok 28.01.2020

Bežný pracovný deň.

 1. deň: Streda 29.01.2020

Pomaličky ale isto sa blížim do finále.

 1. deň: Štvrtok 30.01.2020

4 týždne ubehli ani neviem ako. Moje posledné váženie prebehlo úspešne. Z váhy 77,4 kg som sa dostala na váhu 70 kg. Schudla som 7,4 kg. Som spokojná.

váha, váženie, chudnutie

Moja váha po 28 dňoch stravovania pomocou keto diéty KetoMix

Ukončenie diéty: moje výsledky po jednotlivých týždňoch

Myslím, že tieto údaje budú zaujímať každého, kto sa rozhodol, prečítať si túto case study môjho chudnutia.

PRIEBEH CHUDNUTIA PO JEDNOTLIVÝCH TÝŽDŇOCH
Váha
[kg]
Pás
[cm]
Boky
[cm]
Hrudník
[cm]
Stehno
[cm]
Ruka
[cm]
Bmi
Počiatočný stav77,4108106100643227,61
Po 1. týždni74,2107105100623126,53
Po 2. týždni73,210410498603126,18
Po 3. týždni71,810010398583125,82
Po 4. týždni70,09810298573025,1
Moja postava po 28 dňoch keto diéty

Moja postava po 28 dňoch keto diéty

Skúsenosti a dojmy z jednotlivých KetoMix jedál

V nasledujúcej časti vám napíšem pár riadkov o jednotlivých KetoMix produktoch, ktoré som počas diéty konzumovala. Berte ich, prosím, len ako moje osobné dojmy. Ako sa hovorí, koľko ľudí, toľko chutí.

Moje hodnotenie: 5* : veľmi chutilo, 0* : nechutilo

Proteínové kokteily

Vo svojej ponuke som mala proteínové kokteily s príchuťami vanilka, čokoláda, lesná zmes a jahoda. Najviac mi chutili ovocné príchute (4*). Ideálne pre rýchle raňajky. Vo vanilkovom som cítila mlieko a keďže ho nepijem, bol pre mňa najmenej vhodný (3*). Túto príchuť som používala radšej do palaciniek.

Proteínové kokteily KetoMix

Proteínové kokteily KetoMix

Proteínové polievky

Zeleninová polievka: Na kúsku oleja som si opiekla cibuľu a kmín, zaliala vodou a pridala pár zelených fazuliek a brokolicu. Ked zelenina zmäkla pridala som jednu odmerku zeleninovej polievky. Chuť bola super, vôbec som necítila práškovú chuť. 4*

Syrová polievka: Na oleji som si opiekla cesnak a pór nakrájaný na pásiky. Zaliala vodou a pridala trochu špenátu. Keď sa všetko uvarilo, tak som tam pridala jednu odmerku syrovej polievky. Chuť ma prekvapila, nebolo potrebné vôbec dochucovať. 4*

Syrová polievka

Syrová polievka

Paradajková polievka: Zjesť sa síce dala, ale s veľkým sebazaprením. Nevedela som ju poriadne dochutiť, ani zelenina v nej nepomáhala. Stále mala práškovú chuť a mne osobne nechutila. 1*

Proteínové žemličky

Pripravila som ich podľa návodu, na 30 g prášku 15-20 ml vody. Spravila som si naraz 5 dávok, takže ostatné šli do mrazničky. Cesto bolo lepkavé, ale po upečení krásne nadýchané a chrumkavé. 5*

Konjacová ryža a konjacové cestoviny

Zarazilo ma, že 300 g teda 3 porcie boli v jednom sáčku v náleve a nebolo to rozdelené na tri jednotlivé porcie. Problém by to, samozrejme, nebol, lenže po otvorení bolo potrebné ryžu aj cestoviny spotrebovať do dvoch dní. Po otvorení sáčku s nálevom dosť zapáchali, ale po premytí sa zápach vytratil. Samotná chuť produktov bola fajn. 4*

konjacová ryža, konjacové cestoviny

Konjacové cestoviny a konjacová ryža

Proteínové palacinky

Chuťovo veľmi dobré. Dajú sa ľahko dochutiť príchuťou od koktailu alebo kakaom, prípadne škoricou. Pridávala som si k nim malé množstvo nízkotučného tvarohu ochuteného čakankovým sirupom. Keďže sladkých pokrmov som mala dosť, tak som zvyšok balenia používala do cuketových placiek namiesto omelety. Palacinkový prášok je bez chuti, je vhodný na sladko aj na slano. 5*

Proteínová kaša

Na výber som mala 2 príchute, banánovo-jablkovú a čokoládovú. Obe sú chuťovo super, perfektne ochutené a podľa mňa bez práškovej príchute. Dajú sa ľahko pripraviť na desiatu alebo olovrant. Bežne sa pripravujú spôsobom: 170-200 ml vody na jednu odmerku kaše, ale ja som si niekedy dala aj viac vody a vypila to ako koktail. 5*

banánovo-jablková kaša

Banánovo-jablková kaša patrila medzi moje najobľúbenejšie KetoMix jedlá

Proteínová omeleta

Možnosť využitia je veľmi rozsiahla. Od obyčajnej omelety, cez pizzu, placky, knedlíky alebo ako praženicu. Naozaj veľa možností. V ponuke sú dve varianty, zeleninová a syrová. Mne chutili obe rovnako, žiaden rozdiel v chuti som nepoznala. Naozaj dobré. 5*

RECEPT na knedlík z omelety: 2 odmerky (na dve jedlá) syrovej omelety alebo palaciniek, 1 zarovnaná čajová lyžička kypriaceho prášku, voda od oka, ja som dala aj petržlenovú vňať a nakoniec sneh z jedného bielka. Cesto dáme do vymastených hrnčekov a na tri minúty do mikrovlnky. Hotovo :)
Výroba knedlí

Príprava knedlí zo syrovej omelety

Proteínové tyčinky

Proteínové tyčinky som vo svojom 4 týždňovom balíčku nemala. Spolu s inými KetoMix produktmi som si ich dodatočne počas diéty dokúpila. V ponuke eshopu sú s vanilkovou a čokoládovou príchuťou. Ja som mala vanilkové. No z môjho pohľadu chuťovo nič moc. Po zjedení mi ostala v ústach nepríjemná chuť, ktorú som musela zapíjať vodou. Jediné plus majú, že sa dajú dať do kabelky a zjesť podľa potreby. 1*

Proteínové tyčinky

Na proteínových tyčinkách s vanilkovou príchuťou som si nepochutila. Kto vie, či by mi tie s čokoládovou príchuťou chutili viac ..

Proteínový puding

Jeho príprava je podľa mňa zlé napísaná. Puding je potrebné robiť v 150 ml horúcej vody a po vychladení dať do chladničky. Vôňa ma milo prekvapila a veľmi som sa naň tešila, až kým som ho neochutnala. Dal sa zjesť len s veľkým sebazaprením. Pre mňa chuťovo porovnatelný s paradajkovou polievkou. 1*

Moje krátke postrehy a odporúčania

Pár mojich postrehov a odporúčaní. Snáď vám nejaká informácia pomôže pri rozhodovaní, či skúsiť KetoMix diétu, alebo pomôže počas nej.

 • cena keto diéty KetoMix nie je vysoká (je porovnateľná s konkurenčnými spoločnosťami), keď si to porovnáte s domácou prípravou 5 jedál denne a s časom stráveným pri ich príprave a pri nákupe potravín. Na druhú stranu je ale potrebné počítať aj s dodatočnou cenou za zeleninu, ktorú je potrebné taktiež konzumovať.
 • KetoMix diéta sa neodporúča na dlhodobé užívanie, má vás skôr naučiť zdravo a pravidelne sa stravovať a popritom dosiahnuť želanú váhu
 • relatívne vysoká cena má „výhodu“ v tom, že keď už do tejto diéty zainvestujete, tak vás to nepustí ju len-tak nechať
 • diétne jedlá KetoMix sú vhodné pre obe pohlavia, 18r +
 • schudnete aj bez športovania (hoci sa odporúča aerobný šport) a hlavne bez hladovania
 • dávajte si pozor, ketózu a teda chudnutie vám môže narušiť aj jedna osladená káva alebo jablko. Potom vám bude opäť trvať zhruba dva až tri dni, kým začnete znovu chudnúť.
 • pokiaľ pri jedle často vymýšľate a len tak hocičo nezjete, tak si radšej na začiatok kúpte menší balíček, nakoľko nie všetkým tieto jedlá chutia – v tom prípade odporúčam ochutnávkový balíček, prípadne balíček na 1 týždeň
 • ak zvyknete viacej jesť, tak vám odporúčam aspoň týždeň pred diétou viac sledovať koľko jete a začať čo-to pomaličky obmedzovať, aby bol prechod na diétu jednoduchší a aby to pre telo nebol až tak veľký šok
 • jedlá sú podľa mňa trochu o zvyku a veľmi veľa závaží ako si ich pripravíte/ochutíte
 • pred začiatkom diéty si urobte dostatočné zásoby povolených potravín
 • začiatok diéty si dobre načasujte, aby ste sa zbytočne hneď v 1. fáze nedostali do “hriešnych” situácií (Vianoce, oslavy, dovolenka, atď. ..)
 • začnite chudnúť spolu s kamarátkou, aby ste sa mohli vzájomne podporovať a nech v tom nie ste sama
 • keď si s niečím nebudete vedier rady, tak sa určite obráťte na výživových poradcov KetoMixu na online chate či vo FB skupine

Pozitíva a negatíva z môjho pohľadu

Plusy a mínusy KetoMix diéty už boli spomínané v prvej všeobecnej časti tohto článku. Napriek tomu nejaké pridávam i ja.

 • rýchla príprava jedál
 • široká ponuka jedál (či sladkého alebo slaného)
 • chuť na sladké už nemám, dokonca už vypijem aj kávu bez cukru
 • vôbec som nehladovala
 • ak máte rodinu, tak je dosť náročne variť aj pre nich

Záverečné hodnotenie

Som nadšená! Síce sa mi nepodarilo schudnúť, ako som na začiatku plánovala, ale aj tak si môžem povedať, že som k svojmu cieľu bližšie ako pred 28 dňami. Po celý čas diéty som hlad nepocítila, jedlá ma dokonale zasýtili. Len počas 1. fázy diéty mi chýbala chuť mäsa, čo sa ale vyriešilo nástupom do 2. fázy. Naučila som sa pravidelne jesť a dokonca aj raňajkovať. S tým som dlho bojovala už pred nástupom na diétu.

Za mňa je väčšina jedál chuťovo dobrých a KetoMix diétu určite odporúčam, aj napriek niektorým jedlám, ktoré mi nechutili (puding a paradajková polievka). Celú diétu som zvládla bez väčších problémov, nemala som ani “keto chrípku”. Teraz už “len” napredovať v naštartovanom smere. Stále plánujem pokračovať za splnením svojho cieľa – dostať sa pod hodnotu 68 kg, aby som mala optimálne BMI.

V krátkosti napísané, ak naozaj zjete len to, čo máte, tak sa výsledok určite dostaví. Chudnutiu zdar :)

4.6/5 - (9 votes)

Komentovanie článku:

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra