KetoMix (recenzia). Skúsenosti, fórum + alternatívy | Výživovo.sk

Recenzia ketónovej diéty KetoMix. Naše skúsenosti zo 4 týždňového chudnutia

Case study a recenzia KetoMix

Rýchle a bezstarostné chudnutie závisí od našej stravy. Ak ste už skúšali obmedziť nezdravé potraviny, no tukové vankúše nie a nie zmiznúť, je potrebné spraviť ďalší krok – začať sa stravovať úplne inak. Existujú diéty, ktoré nahrádzajú bežnú stravu. Práve tá totiž v najväčšej miere nedovoľuje telu páliť nechcený tuk. Proteínová diéta KetoMIX je navrhnutá tak, aby telo donútila chudnúť hneď od prvého dňa. Vďaka recenzii pochopíte jednoduchý princíp ketózy, a zároveň zistíte, či by ste zvládli obmedziť klasický jedálniček na niekoľko týždňov.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O KETOMIX
Najlacnejšie kúpite TU
Naše skúsenosti 28 dňový denník chudnutia
Chcem diétu na 28 dní21 dní14 dní7 dní
Ako schudnúť s KetoMix Návod
Výhodné balíčky OchutnávkovýDetoxikačný
Koľko mám schudnúť Kalkulačka diétneho plánu
Alternatívy ku KetoMix KetoDiet - ChiaShake

Ketóza – vyradíme sacharidy a zvýšime príjem bielkovín

Princíp keto diéty je jednoduchý, avšak s bežnými potravinami len ťažko dosiahnuteľný. Telo v strave prijíma sacharidy pre okamžité doplnenie energie. Sacharidy (cukry) obsahuje takmer každá potravina. Niektoré viac, iné skoro vôbec. Najviac je ich v ovocí, ďalej v zelenine a sú aj v mäse. Toto sú čerstvé potraviny. Úplne najviac sacharidov obsahujú spracované potraviny, polotovary, sladkosti a sladené vody. To je zároveň zoznam potravín, ktorým sa človek na keto diéte musí vyhnúť.

Kedže aj zdravá strava obsahuje dosť sacharidov, telo len tak ľahko nedosahuje stav ketózy – pálenia tukov. Tukom a bielkovinami sa totiž začne telo poháňať až pri veľmi nízkom príjme sacharidov. Aby sa zabránilo úbytku svaloviny (bielkovín), je nutné zvýšiť ich prísun.

Keto diéta – proces pálenia tukov a zachovanie svaloviny

Pri diéte je dôležité, aby malo telo dostatok živín pre svoj chod. Ak by sme mu nedodali bielkoviny, z ktorých si berie energiu, začalo by ich uberať zo svalov. Aj strata svaloviny sa prejaví na váhe, ale je nežiaduca a telo kvôli nej chradne. Človek je unavený a menej výkonný, stráca silu a kondíciu. Úspešná je tá diéta, pri ktorej sa tuky pália, ale telo neprichádza o bielkoviny v svaloch. KetoMix tento pomer dodržiava, telu dodáva cenné bielkoviny a výrazne obmedzuje sacharidy. Pri dodržaní predpísaného jedálnička dochádza veľmi rýchlo ku ketóze. Dôsledkom je rýchly a výrazný úbytok na váhe, ktorý ale nie je nebezpečný. Telo nestráca potrebné látky.

ketomix hodnotenie a skúsenosti

Skúsenosti sú pozitívne. Zákazníci chvália chuť aj sýtosť jedál

Zloženie proteínovej diéty KetoMix

KetoMix je bielkovinová keto diéta, takže základnou surovinou sú kvalitné bielkoviny vo veľkom množstve. Ide o zmes srvátkovej a sójovej bielkoviny. Diéta ale nie je jednostranná a jedlá obsahujú množstvo prospešných a nevyhnutných látok.

Vitamíny A, B1, B3, B5, B6 a B12, E, a K, železo, horčík, mangán, selén, chróm, zinok meď, jód, molybdén a probiotické baktérie, ktoré chránia imunitu a trávenie v optimálnej kondícii. Množstvo vlákniny zasýti na dlhú dobu.

KetoMIX je diétny výživový doplnok, ktorý v plnej miere krátkodobo nahrádza pevnú stravu. Telu nebude nič dôležité chýbať.

omeleta KetoMIX

V udržiavacej etape diéty sa k pokrmom môže pridať aj nízkosacharidová zelenina, mäso a syry

KetoMix delí jedálničky na 4 druhy podľa váhy, ktorej sa potrebujete zbaviť

Pred diétou je nutné zamyslieť sa, koľkých kíl sa potrebujete zbaviť. Bude stačiť iba pár centimetrov v páse alebo viac? Porcie sú vyvinuté presne na mieru. Postavte sa preto na váhu a zamyslite sa, koľko kíl chcete schudnúť?

Jedálniček pre schudnutie do 5 kg tuku

Jedálniček ženy kupujú hlavne po zime, kedy len máloktorá nepriberie pár kíl. V sade sú jedlá na 3 týždne – spolu 110 porcií KetoMIX.

Jedálniček pre schudnutie do 10 kg tuku

Jedálniček pre ženy, ktoré už niektorú diétu absolvovali, ale nepodarilo sa im schudnúť kvôli nesprávnemu jedálničku. Balíček jedál na 4 týždne obsahuje 150 porcií KetoMix.

Jedálniček pre schudnutie do 15 kg tuku

Jedálniček pre ženy, ktoré potrebujú výrazne schudnúť. Diéta sa delí na 2 etapy a trvá 9 týždňov. Intenzívna etapa trvá 3 týždne výhradne s jedlami KetoMIX. Udržiavacia etapa trvá ďalších 6 týždňov, kde sa kombinujú jedlá KetoMIX spolu so zdravými, nízko-sacharidovými potravinami.

Jedálniček pre schudnutie nad 15 kg tuku

Jedálniček pre ženy, ktoré dlhodobo zápasia s výrazne vyššou váhou a stále nedokážu schudnúť. Výrobca uvádza aj skúsenosti žien, ktoré zhodili až 30 kg tuku. Tento diétny plán zaberie 14 týždňov. V intenzívnej etape sa 5 týždňov konzumujú iba jedlá KetoMIX. Udržiavacia etapa zaberie ďalších 9 týždňov.

Takto dlhú diétu neodporúčame ženám, ktoré trápi iba pár kilogramov. Nezabúdajte, že pred začiatkom diéty ste si stanovili váhu, na ktorú sa potrebujete dostať. Keď ju dosiahnete, dajte si od KetoMixu prestávku a zamerajte sa hlavne na zdravý jedálniček s nízkym obsahom sacharidov.

polievka

Polievky sú chutné, vyvážené a výdatné. Môžu sa dochutiť korením a bylinkami

recenzia ketomix

Pozitívny je aj fakt, že pre chudnutie nie je potrebný intenzívny pohyb. Istotne by ale neuškodil

Budem konzumovať iba jedlá KetoMix?

Súčasťou keto diéty je v udržiavacej fáze aj zelenina a chudé mäso. Absolútne nevhodné je sladké ovocie, sladké nápoje a prílohy (zemiaky, pečivo, ryža, obilniny). Telo však malé množstvo sacharidov potrebuje pre mozog. Pre príjem tohto množstvo stačia povolené potraviny. Mozog totiž spotrebúva hlavne sacharidy a bez nich fungovať nedokáže. Kvôli tomu by mal byť denný príjem sacharidov do 50 g denne. Zloženie KetoMixu a skladba jedálnička sú vymerané tak, aby ste toto množstvo dodržali, ale nepresiahli.

VIETE, ŽE ak neodoláte a počas diéty prijmete nad limit sacharidov, ketóza sa naruší a musí sa znova „navodiť“? Keto diéta si tak vyžiada aj vašu silnú vôľu.

proteínová kaša s čokoládouvou príchuťou

Obľúbenou súčasťou keto diéty sú kaše. Zaženú chute na sladké, a pritom podporujú chudnutie

Užívanie KetoMix – poctivo 5 x denne a bez hrešenia

Celá diéta sa skladá z intenzívnej časti, kedy denne zjete 5 jedál KetoMIX. Než si telo zvykne na tento jedálniček, môžete pociťovať hlad. Vtedy ale nesmiete „zhrešiť“ a jesť zakázané jedlá. Pokojne môžete pridať ešte jeden pokrm denne. Telo si však časom zvykne a postačí mu predpísaný jedálniček.

Výber jedál KetoMix:

 • Polievky – zeleninová, gulášová, syrová
 • Kaše – čokoládová, banánovo-jablková
 • Omelety – zeleninová, syrová
 • Nápoje – 7 príchutí

V udržiavacej časti sa konzumujú už iba 3 jedlá KetoMix denne spolu s 2 porciami zdravých jedál. Vtedy sú povolené:

 • Zelenina, okrem sladkých druhov (žiadna mrkva, petržlen, zemiaky a batáty, dyňa)
 • Listové šaláty
 • Chudé mäso – kuracie, teľacie, čisté bravčové a hovädzie, netučné ryby a morské plody
 • Výrobky zo sóje, tofu
 • Vajcia
 • Huby
 • Orechy a semená
 • V obmedzenej miere kyslé mliečne výrobky

skúsenosti s ketomix diétou

Mnohé hodnotenia chuti KetoMix sú pozitívne, čo sa o všetkých keto diétach tvrdiť nedá

KetoMix on-line poradňa

Na facebookovom profile KetoMix vám ochotne poradia s výpočtom optimálnej váhy, ktorú potrebujete stratiť, s nastavením jedálnička a výberom vhodného balíčka jedál. Pokojne sa spýtajte na všetko, čo vás zaujíma. Zásady správneho stravovania alebo zdravotné problémy? Poradňa odpovedá rýchlo a na všetko.

Skúsenosti s KetoMix, výhody a nevýhody

Na KetoMix nájdete desiatky pozitívnych ohlasov. Užívateľky sú spokojné s rýchlosťou chudnutia, čo je na výrobku úplne najdôležitejšie. Za pochvalu stojí aj rýchlosť dodania a zákaznícky servis. Výrobca upozorňuje na prípadné negatívne účinky, ktoré môžu nastať. Ide však o ojedinelé prípady a zákazníčky majú vo väčšine pozitívne ohlasy. Upozorniť ale treba na prípadnú miernu únavu, bolesť hlavy alebo žalúdka.

Recenzie na heureka.sk

Na heuréke bolo v čase písania recenzie 115 overených recenzií. Z  toho bolo 108 pozitívnych. 94% zákazníkov podľa dotazníka spokojnosti odporúča KetoMix

Dobrý deň, diétu som si kúpila a som, bohužiaľ, jedna z tých, ktorým vôbec nechutí. Vo všetkých jedlách je taká divná pachuť. U kokteilov to trošku prebijú príchute, ale napríklad čokoládovú kašu vôbec nemôžem. Polievky zjem jedine, keď si do nich pridám zeleninu, napríklad špenát, huby, atď. Pri omeletách je to rovnaké, bez prídavku zeleniny sa to nedá zjesť. Takže všetkým odporúčam kúpiť si najskôr malú vzorku a keď zistíte, že vám jedlá chutia, tak si potom kúpte celú diétu.

Zdroj: Klára

Začínam tretí týždeň. Za 10 dní som schudla 5 kg, pás 6 cm, samozrejme, po diéte sa nevrátim k starým návykom. Budem pokračovať v nízko-sacharidovej diéte. Predtým som cvičila, musela prijímať sacharidy a žiadne zázraky sa nediali. Ketomix ma naštartoval, konečne existuje niečo, čo pomôže schudnúť, teda dúfam, ešte by som prijala ďalších 5 kg zhodiť.

Zdroj: daimon

TIP: Máte vlastné skúsenosti s KetoMix diétou? Neváhajte sa s nimi podeliť v komentároch pod článkom. Budeme radi za akýkoľvek komentár. A aby to nebolo len o skúsenostiach iných, pripravili sme pre vás reálnu 4 týždňovú case study chudnutia s touto diétou. Zistite, či vôbec alebo koľko kilogramov sa podarilo Tatiane schudnúť.
 • Chudnutie už po 3 dňoch!
 • Rýchle navodenie ketózy
 • Kompletný jedálniček bez potreby nakupovať iné potraviny
 • 4 stupne chudnutia – od straty 5 kg až po 30 kg
 • Variabilita jedál – jedálniček nie je jednostranný
 • Výborná chuť oproti podobným výrobkom
 • Bez pocitov hladu a chutí na sladké
 • Jednoduchá a rýchla príprava
 • Úspora času na nakupovanie a varenie
 • Stravovanie doma, v práci aj na cestách
 • Zľavy na väčšie balenia
 • Kamenný obchod v Prahe (Rybná 716/24, 11000 Praha)
 • Príjem sacharidov počas diéty naruší stav ketózy – pálenia tuku
 • Pár prípadov nežiaducich účinkov v začiatkoch diéty
 • Pár zákazníčok hlásilo dlhšiu dobu dodania kvôli veľkému záujmu
 • Pre niekoho zvláštna chuť jedál
 • Zatiaľ bez doplnkov ako fit-tyčinky, slané snacky a podobne (plánujú sa do budúcna)

infografika prečo si vybrať ketomix

Alternatívne diéty na princípe ketózy, bielkovín a nízko-sacharidových potravín

V poslednom období sú keto diéty čoraz viac populárnejšie. Nie je teda prekvapením, že na trhu sú aj iní predajcovia diétnych balíčkov na rovnakom princípe. Ak by ste chceli zistiť viac o konkurencii KetoMixu, tak vám odporúčam prečítať si našu recenziu KetoDiet alebo recenziu NutriFood či Prodietix.

Často kladené otázky

Vybrali sme niekoľko otázok, ktoré zákazníčky najviac zaujímajú. Odpovede na všetky otázky nájdete TU.

Za ako dlho navodím ketózu a začnem páliť tuky?
Bežne sa telo dostane do ketózy po 2 – 4 dňoch. Neprijímajte však žiadne sacharidy. Museli by ste začať odznova.

Ako dlho trvá doručenie balíka?
4 pracovné dni.

Je diéta vhodná aj pre mužov?
Áno, je. Odporúčame ale poradiť sa o vhodnom dávkovaní. Muži priberajú a chudnú inak, než ženy. Kliknite a nechajte odkaz predajcovi.

Koľko porcií denne skonzumujem?
V chudnúcej fáze 5 porcií KetoMix denne, v udržiavacej fáze 3 porcie KetoMix a 2 porcie zdravého nízkosacharidového jedla.

Musím sa pri diéte hýbať a športovať?
Obmedzenie sacharidov skutočne páli tuky, takže pohyb nie je nevyhnutný. Každopádne vďaka športu dokážete chudnutie výrazne urýchliť.

Obsahuje KetoMix nejaké umelé a nevhodné látky?
Nie, pokrmy obsahujú iba syntetické vitamíny, ktoré sa bežne pridávajú do kvalitných doplnkov stravy.

Trpím chorobami. Môžem KetoMix užívať?
Užívanie KetoMixu konzultujte s lekárom, pokiaľ trpíte závažnou chronickou chorobou alebo máte nad 65 rokov. Inak je užívanie bezpečné.

S inými diétami som neschudla. Prečo by som pri tejto mala?

Keto diéta je postavená na biochemických procesoch tela, ktoré sa nedajú obísť. Naše organizmy sú tak nastavené, či sa nám to páči alebo nie. Nestalo sa, žeby niektorý z klientov neschudol, pokiaľ poctivo diétu dodržiaval.

proteínové nápoje KetoMix

Nápoje si pohodlne zoberiete so sebou a zalejete v práci, škole alebo na výlete 

Pohodlné a rýchle chudnutie s KetoMix

Telo a ukladanie tukov je u každého človeka rovnaké a každý rovnako reaguje aj na obmedzenie sacharidov spolu so zvýšeným príjmom bielkovín. KetoMix tak účinne „programuje“ telo, aby sa v rýchlom čase zbavilo tukových zásob. Pamätajte, že všetko sladké je počas keto diéty zakázané. S pevnou vôľou získate telo, po akom túžite.

CASE STUDY: 4 týždňové chudnutie s KetoMix-om

Počas Black Friday, kedy mal predajca naozaj výhodné zľavy, sme sa rozhodli zakúpiť si 4 týždňový balíček nízko-sacharidových jedál, aby sme vám mohli referovať naše reálne skúsenosti a účinky keto diéty KetoMix. Do chudnutia sa pustila Tatiana, ktorej teraz odovzdávame slovo.

Kto bude chudnúť, súčasný stav + plán a ciele

Ahojte, na úvod sa Vám predstavím. Volám sa Tatiana, mám 32 rokov a som matka dvoch rozkošných dcér (10r a 5r). Diétu som doteraz nikdy nedržala, ale asi ako každá žena aj ja stále riešim svoju postavu. Dve tehotenstvá aj na mne zanechali určité zmeny. Pred prvým pôrodom sa moja váha pohybovala okolo 62 kg, teraz pri výške 167 cm vážim 77 kg. Na internete som si prešla veľa stránok s diétami a najviac ma oslovila keto diéta, hlavne kvôli tomu, že ide o diétu bez hladovania. Spomedzi viacerých predajcov keto diét som si vybrala KetoMix.

Moja postava pred chudnutím

Moja postava pred chudnutím

Ja na váhe

Ja na váhe

Hneď na začiatku sa mi zdalo, že je tých informácií veľa a celé mi to prišlo trochu komplikované. Nevedela som presne ako mám postupovať. Veľmi mi ale pomohol krátky návod, ktorý predajca spracoval na svojom webe. Podľa BMI kalkulačky mi vyšlo, že mám ľahkú nadváhu. Na základe tejto informácie som si vybrala diétny plán na 4 týždne (1+3). S keto stravovaním začínam 3.1.2020 a končiť by som mala 30.1.2020. Dúfam, že sa mi počas tejto doby podarí schudnúť cca 8-10 kg. Celý ten čas sa budem s vami deliť o moje pocity a dojmy z tejto diéty, takže ak chcete,  môžete ma sledovať, ako sa mi darí.

BMI podľa KetoMix kalkulačky

BMI podľa KetoMix kalkulačky

Odporúčaný diétny balíček jedál

Odporúčaný diétny balíček jedál

Ak by ste sa ma chceli niečo spýtať, môžete tak spraviť v komentároch pod článkom. Držte mi palce :)

28 dňový denník chudnutia s KetoMix

1. deň: Piatok 03.01.2020

 

deň: Sobota 04.01.2020

deň: Nedeľa 05.01.2020

deň: Pondelok 06.01.2020

deň: Utorok 07.01.2020

deň: Streda 08.01.2020

deň: Štvrtok 09.01.2020

deň: Piatok 10.01.2020

deň: Sobota 11.01.2020

deň: Nedeľa 12.01.2020

deň: Pondelok 13.01.2020

deň: Utorok 14.01.2020

deň: Streda 15.01.2020

deň: Štvrtok 16.01.2020

deň: Piatok 17.01.2020

deň: Sobota 18.01.2020

deň: Nedeľa 19.01.2020

deň: Pondelok 20.01.2020

deň: Utorok 21.01.2020

deň: Streda 22.01.2020

deň: Štvrtok 23.01.2020

deň: Piatok 24.01.2020

deň: Sobota 25.01.2020

deň: Nedeľa 26.01.2020

deň: Pondelok 27.01.2020

deň: Utorok 28.01.2020

deň: Streda 29.01.2020

deň: Štvrtok 30.01.2020

Ukončenie diéty: moje výsledky po jednotlivých týždňoch

PRIEBEH CHUDNUTIA PO JEDNOTLIVÝCH TÝŽDŇOCH
Váha
[kg]
Pás
[cm]
Boky
[cm]
Hrudník
[cm]
Stehno
[cm]
Ruka
[cm]
Bmi
Počiatočný stav77108106100643227,61
Po 1. týždni
Po 2. týždni
Po 3. týždni
Po 4. týždni

Skúsenosti a dojmy z jednotlivých KetoMix jedál

Proteínové kokteily

Proteínové polievky

Moje krátke postrehy a odporúčania

Pozitíva a negatíva z môjho pohľadu

Záverečné hodnotenie

Komentovanie článku: