Proerecta Long recenzia: účinky, skúsenosti, predaj - Výživovo.sk

Proerecta Long – výživový doplnok pri problémoch s erekciou. Aké sú jeho benefity a úskalia?

Recenzia Proerecta Long - balenie, ceny, skúsenosti užívateľov

VYSKÚŠAJ ZADARMO
OMEGA 3 z nórskeho lososa ZADARMO
Výživový doplnok pre chrupavky, kosti a svaly ZADARMO na 30 dní
Vitamín K2 - mesačné balenie zadarmo
Pravý ženšen na 30 dní zadarmo

S prihliadnutím na štatistiky k najčastejšie sa vyskytujúcim sexuálnym ochoreniam patrí erektilná dysfunkcia. Áno, postihuje aj mladších mužov, avšak s pribúdajúcimi rokmi jej výskyt narastá. Keďže nepatrí medzi problémy, s ktorými sa muži zvyknú chváliť, často sa v anonymite spoľahnú na výživové doplnky dostupné bez lekárskeho predpisu. Jedným z takýchto sú aj kapsuly Proerecta Long. Výrobca sľubuje pevnejšiu a dlhšie trvajúcu erekciu, ktorá je nevyhnutným predpokladom kvalitného pohlavného styku. Zakladajú sa tieto tvrdenia na pravde alebo ide len o placebo efekt? Aké sú reálne skúsenosti užívateľov? Tieto a mnohé ďalšie informácie sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. 

Erektilná dysfunkcia

Pevná erekcia nie je len akousi mužskou pýchou, ale môže byť i indikátorom vybraných zdravotných komplikácií. Nemám teraz na mysli náhodné zlyhanie erekcie, skôr niekoľkokrát po sebe opakujúcu sa nedostatočnú erekciu – tzv. erektilnú dysfunkciu (ED). Tá často býva dôsledkom tak vysokého krvného tlaku, cukrovky, rakoviny prostaty, ako aj vážneho úrazu alebo operácie. Znie to síce neuveriteľne, no o psychologických príčinách sa hovorí iba v 20 % prípadov, zvyšných 80 % má fyziologický pôvod. (1)

Nedostatočná erekcia môže byť dôsledkom cukrovky, vysokého krvného tlaku či iných srdcovo-cievnych ochorení

Problémy s erekciou môžu signalizovať vážnejšie zdravotné komplikácie

Vrátane vyššie spomínaných príčin nemožno opomenúť ani vek. S pribúdajúcimi rokmi sa objavujú prvé vrásky, a ani tá fyzická kondícia už nie je to čo bývala. V prípade teda, že  máte po 50-tke, avšak stále chcete v posteli podať výkon ako za mlada, výživové doplnky na prírodnej báze sa ukazujú ako vhodná voľba. Správna kombinácia bylín, vitamínov a minerálnych látok vedie k podpore prekrvenia penisu, zvýšenia vytrvalosti a libida. 

O Proerecta Long 

Kapsuly Proerecta Long sa radia medzi výživové doplnky na prírodnej báze. Sú dostupné bez lekárskeho predpisu. Za ich výrobou stoja ambiciózni a odhodlaní muži z Českej republiky, ktorí dokonale rozumejú potrebám mužov. V rámci svojej spoločnosti eMarkest sa už od roku 2010 venujú výrobe a distribúcii doplnkov stravy určených pre mužov trpiacich erektilnou dysfunkciou. Pred samotným uvedením na trh prešli kapsuly dôsledným výskumom, pričom sú schválené tak Štátnou poľnohospodárskou a potravinárskou inšpekciou, ako i Štátnym zdravotníckym ústavom Českej republiky. Ich výroba teda spĺňa všetky stanovené podmienky a normy. (2)

Proerecta Long je výživový doplnok vyrobený z bylinných extraktov na podporu erekcie

Výživový doplnok Proerecta Long

Zloženie 

Iba výťažky z vybraných bylín, vitamíny a minerálne látky. V kapsulách Proerecta Long nenájdete nič iné. Sú čisto prírodného pôvodu, bez akýchkoľvek farbív a pridaných aróm, ktoré neovplyvnia iba váš sexuálny apetít, ale zvyknú so sebou priniesť aj nežiadúce vedľajšie účinky. 

Extrakt z Macy peruánskej 

Stretnete sa s ňou aj pod názvom Žerucha peruánska. Rastie v Južnej Amerike, konkrétne vo vysokohorskom prostredí Ánd. Darí sa jej hlavne v náročnejších vysokohorských podmienkach. Zatiaľ čo miestni ju používajú pri varení, vo svete sa preslávila svojimi liečivými účinkami. Zvyšuje libido, podporuje plodnosť, a tiež dodáva energiu. 

VÝSKUM: Potvrdením liečivých vlastností Macy peruánskej je výskum kolektívu lekárov na Urologickej klinike v nemocnici Morgagni-Pierantoni v Taliansku, ktorého sa zúčastnilo 50 mužov s ED. U mužov, ktorí každý deň užívali 2,4 g extraktu z tejto rastliny, došlo po 12-tich týždňoch k výraznému zlepšeniu sexuálnej aktivity a výkonnosti. (3)

Extrakt z hroznových jadierok

Predstavuje výborný zdroj antioxidantov, konkrétne polyfenolov, antokyanínov a flavonoidov, ovplyvňujúcich činnosť srdcovo-cievneho systému. Okrem zníženia krvného tlaku, zlepšuje prietok krvi, čo je pri ED obzvlášť dôležité. Rozšírením ciev a zároveň lepším prekrvením penisu dôjde k jeho stoporeniu a udržaniu erekcie. (4)

Horčík

Spolu s draslíkom sa zaraďuje k najdôležitejším minerálom v ľudskom organizme. Zúčastňuje sa množstva enzymatických reakcií, podieľa sa na tvorbe energie, ale i metabolizme bielkovín, tukov a nukleových kyselín. Nedostatok horčíka sa zvykne prejaviť nielen ochabnutým svalstvom, ale tiež poruchami srdcového rytmu, kŕčmi či nízkou hladinou testosterónu. Ten okrem iného ovplyvňuje aj sexuálny apetít. (2)

Horčík (magnezium) patrí k najdôležitejším minerálom v ľudskom tele. Je obsiahnutý tak v orieškoch, avokáde, ako i banánoch

Nedostatočný príjem horčíka môže spôsobiť poruchy srdcového rytmu či ochabnutie svalstva

Zinok

Podobne ako horčík, aj zinok patrí k esenciálnym minerálom, plniacim niekoľko dôležitých funkcií. Nielenže vplýva na nervovú sústavu, ale je dôležitý pre imunitný systém a má antioxidačný účinok. Zabraňuje prieniku voľných radikálov, a tak chráni organizmus pred oxidačným stresom. Rovnako pomáha udržiavať hladinu testosterónu, podporuje plodnosť a účinne bojuje proti akné. (2)

L- citrulín

Neesenciálna aminokyselina, ktorú si síce telo dokáže vytvárať samo, no jej príjem z vybraných potravín a doplnkov výživy rozhodne nie je na škodu. V ľudskom organizme sa z L-citrulínu stáva L-arginín, ktorý zvyšuje produkciu oxidu dusnatého. Práve ten prispieva k rozširovaniu ciev, vďaka čomu sa zlepšuje prietok krvi (aj) v oblasti penisu. 

VÝSKUM: Pozitívny účinok L-citrulínu pri liečbe erektilnej dysfunkcie preukazuje štúdia uverejnená v odbornom periodiku Urology. Zúčastnilo sa jej 24 mužov, približne vo veku 56 rokov, ktorí užívali 1,5 mg L-citrulínu po dobu jedného mesiaca. U týchto pacientov došlo nielen k zlepšeniu ED, ale i zvýšeniu priemerného počtu pohlavných stykov. (5)

Vitamíny 

Organické látky podieľajúce sa na mnohých životne dôležitých procesoch v ľudskom organizme. Vo výživovom doplnku Proerecta Long ich nájdete hneď niekoľko. Najviac vitamínu C, ktorý je spolu s vitamínom E známym antioxidantom. Nemožno však opomenúť ani vitamín D3, podieľajúci sa na delení buniek a posilňovaní imunitného systému. Z vitamínov skupiny B má v tomto doplnku zastúpenie vitamín B3 a B6. (6)

Kapsuly obsahujú tak extrakt z Macy peruánskej, ako i hroznových jadier, aminokyseliny, vitamíny a minerály

Podrobný výpis zloženia kapsúl Proerecta Long

Účinky

Ako ste si už mohli prečítať vyššie, každá látka má špecifické účinky. Poďme si ešte raz zhrnúť tie najhlavnejšie, aby ste presne vedeli, aký výživový doplnok sa chystáte kúpiť:

 • zlepšuje prietok krvi v oblasti penisu, vďaka čomu bude pevnejší a zároveň objemnejší,
 • predlžuje trvanie erekcie, pričom v súloži budete môcť pokračovať aj po prvej ejakulácii,
 • optimalizuje hladinu testosterónu, čím zvyšuje sexuálny apetít,
 • podporuje tvorbu kvalitných spermií a tiež zlepšuje činnosť reprodukčných orgánov. (2)

Užívanie Proerecta Long

Jedna dávka pozostáva z dvoch kapsúl, ktoré výrobca odporúča užívať každý deň, približne 20 minút pred raňajkami. Kapsuly je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody, vďaka čomu ich telo ľahšie vstrebe. Ako je už z názvu zrejmé, výživový doplnok Proerecta Long je určený na dlhodobé užívanie. V prípade teda, že chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, užívajte ho pravidelne (každý deň), najmenej po dobu štyroch týždňov.

Jedna dávka sa skladá z dvoch kapsúl primeranej veľkosti

Kapsuly Proerecta Long

Balenie a ceny 

V oficiálnom e-shope Proerecta máte na výber z 3 základných balení. V čase písania tejto recenzie je najmenšie 60 kapsulové balenie na 30 dní dostupné v cene 31,99 €. Podstatne výhodnejšie je väčšie balenie 2 plus 1 zadarmo, ktoré vám vydrží 90 dní. Za všetky tri 60 kapsulové balenia zaplatíte 62,97 €, pričom jedno balenie vás tak vyjde na 20,99 €. Ak by ste hľadali najvýhodnejšiu ponuku, odporúčam vám 4-kusové balenie na 120 dní. Celé balenie stojí 78,99 €, po prepočítaní je tak cena jedného balenia iba 19,75 €. To je približne o 12 € menej ako najmenšie balenie. 

K prvej objednávke cez oficiálny e-shop dostanete ZĽAVOVÝ KUPÓN na ďalšiu objednávku, ba čo viac, pri nákupe nad 60 € máte DOPRAVU ZDARMA.

Ďalšie produkty Proerecta

Nielen Proerecta Long, ale i Proerecta Klasik a Shot nájdete pod značkou Proerecta. Oba tieto produkty sa vyrábajú z bylinných extraktov, avšak odlišujú sa tak formou, ako i pôsobením. Kapsuly Proerecta Klasik sú určené na okamžité použitie, teda napríklad v situáciách, kedy by mohla únava alebo stres spôsobiť oslabenie erekcie a zníženie sexuálneho výkonu. V prípade, že kapsuly veľmi nemusíte, presmerujte svoju pozornosť na Proerecta Shot vo forme drinku. Tekutina sa vstrebáva 2-krát rýchlejšie, vďaka čomu sa môže pochváliť skutočne rýchlym nástupom účinku. Stačí ho vypiť 30 minút pred plánovaným pohlavným stykom. Vybrané látky u vás prebudia chuť na sex a podporia prekrvenie penisu, čo sa odrazí na pevnejšej a dlhšej erekcii. 

Skúsenosti užívateľov 

S prihliadnutím na to, že mnohí muži si chránia svoje súkromie, nehovoriac ešte ak ide o takého chúlostivé témy, počítala som s tým, že nájsť reálne skúsenosti užívateľov bude ťažký oriešok. Na niekoľko recenzií som však predsa natrafila, pričom zopár ich nájdete aj na oficiálnej webstránke. Okrem pevnej erekcie a zvýšeného sexuálneho apetítu kapsuly Proerecta Long pomáhajú odbúrať stres z práce a viac sa uvoľniť. Navyše, veľmi dobre fungujú v kombinácii s Proerecta Shot, určeným na okamžitú podporu erekcie. 

Užívateľ si pochvaľuje výborný účinok Proerecta Long v kombinácii s drinkom Proerecta Shot

Pozitívna recenzia týkajúca sa Proerecta Long a Shot

Zdroje: zbozi.cz/proerecta

“Po prvom mesiaci užívania Proerecta Long chválim hlavne pevnosť erekcie i novú energiu počas súlože.”

Zdroj: Ľudovít S., proerecta.com/referencie

Užívateľ si pochvaľuje účinok kapsúl

Recenzia jedného z užívateľov na heureke

Zdroj: herueka.cz/proerecta-long

Rovnako nezostali bez pochvaly ani cenovo výhodné balenia, pri ktorých skutočne môžete ušetriť a určite nie zanedbateľnú čiastku. 

Ako jednu z výhod Proerecta Long uvádza užívateľ cenovo výhodné balenia

Pozitívna skúsenosť s Proerecta Long

Zdroj: zbozi.cz/proerecta

Samozrejme, medzi recenziami sa našli aj užívatelia, ktorí účinok Proerecta Long spochybňovali, avšak nemožno podľa nich určiť ako dlho a hlavne pravidelne doplnok užívali. Keďže neuviedli všetky potrebné informácie, v tejto recenzii ich nebudem spomínať. 

Dostupné alternatívy

Kapsuly Proerecta Long nie sú jediné svojho druhu. Na trhu máte na výber z niekoľkých ďalších výživových doplnkov pre mužov. Väčšina je k dispozícii vo forme tabliet alebo kapsúl s obsahom prírodných afrodiziák, z ktorých vám dávam do pozornosti nasledujúcu trojicu: Zerex Ultragold, Erexan Stabil a Maxulen.

TABLETKY NA PODPORU EREKCIE
Tabletky na podporu erekcie značky Proerecta
Tabletky na podporu erekcie značky eJoy
Tabletky na podporu erekcie značky Erexan
Tabletky na podporu erekcie značky Zerex
Tabletky na podporu erekcie značky Vimax

Výhody a nevýhody (z môjho pohľadu)

 • vyrába sa z bylinných extraktov
 • určený na dlhodobé užívanie 
 • v ponuke sú k dispozícii aj väčšie, cenovo výhodnejšie balenia, pri ktorých dokážete skutočne ušetriť
 • český výrobca s viac ako 10-ročnou tradíciou a tisíckami spokojných zákazníkov
 • na webstránke nájdete zloženie produktu, vrátane informácií o výrobcoch, užívaní a pod. 
 • jedna dávka pozostáva z dvoch kapsúl
 • na výsledok si musíte chvíľu počkať, keďže nie je určený na okamžité použitie pred pohlavným stykom  

Časté otázky

Stále ste sa nerozhodli či je Proerecta Long to, čo hľadáte? Skúste si prečítať nasledujúce odpovede na často kladené otázky, kde sa dozviete ďalšie dôležité informácie, ktoré vám môžu uľahčiť rozhodovanie. 

Môže sa Proerecta Long užívať v kombinácii s alkoholom, prípadne inými liekmi? 

Kapsuly Proerecta Long majú bylinné zloženie, teda v kombinácii s liekmi by nemali spôsobiť žiadne vážne zdravotné komplikácie. Neodporúčajú sa však užívať spolu s nadmerným množstvom alkoholu, ktorý je častou príčinou slabej erekcie a sexuálnej výkonnosti. Rovnako nie je vhodný pre ľudí s kardiovaskulárnymi problémami. 

Ako dlho sa odporúča užívať?

Proerecta Long je možné užívať 8 mesiacov nepretržite. Po tomto čase si urobte aspoň na jeden mesiac prestávku, po ktorej je možné s užívaním pokračovať ďalších 8 mesiacov alebo podľa potreby. Myslite na to, že účinky nie sú trvalé, zvyčajne po 1-2 mesiacoch odznejú.

V akom balení je dodávaná Proerecta Long? 

Vzhľadom na to, že ide o chúlostivé problémy týkajúce sa intímneho života, výrobca kladie dôraz na diskrétnosť. Nikde na obale nie je logo, ani názov kapsúl. Ako odosielateľ sa uvádza spoločnosť eMarkest s.r.o.. Nemusíte sa teda báť. Či už vám doručí balíček poštárka, kuriér, alebo pani na výdajnom mieste Zásielkovne, nikto nebude ani len tušiť čo sa v zásielke nachádza. 

Kedy môžem očakávať prvé výsledky? 

S prihliadnutím na to, že ide o výživový doplnok určený na dlhodobé užívanie, výsledky sa nedostavia hneď. Opäť však platí, že trpezlivosť ruže prináša. Približne po 4 ž 8 týždňoch od začiatku užívania očakávajte prvé zmeny k lepšiemu. Samozrejme čím dlhšie Proerecta Long budete užívať, tým lepšie. Maximálny efekt sa zvykne dostaviť po 3 až 4 mesiacoch. 

Záverečné hodnotenie 

Proerecta Long síce svojim balením nijako špeciálne neohúri, avšak oveľa podstatnejšie sú účinky a zloženie. Tie rozhodne hrajú v jeho prospech. Výrobca vsadil na silu prírody osvedčenú Macu peruánsku, ktorú doplnil o extrakt z hroznových jadierok, vitamíny, minerály na podporu erekcie a libida. Ďalšie pozitívum vidím tiež v možnosti dlhodobého užívania a ponuke balení, hlavne ich cenách. Kúpou najväčšieho balenia viete ušetriť peknú čiastku. Nehovoriac ešte o doprave, ktorá je nad 60 € zdarma a zľavových kupónoch. Každá minca má však dve strany a inak tomu nie je ani v prípade kapsúl Proerecta Long. Pri užívaní treba počítať s tým, že jedna dávka pozostáva z dvoch kapsúl, čo zrovna nemusí všetkým vyhovovať. Mnohých užívateľov taktiež nepoteší ani dlhší nástup účinkov. S tým však pri tomto doplnku jednoducho treba počítať. 

Záverečné hodnotenie spolu s výhodami a nevýhodami Proerecta Long

Záverečné hodnotenie doplnku stravy Proerecta Long

Výživový doplnok Proerecta Long naplní potreby hlavne starších mužov, ktorí chcú uspokojiť všetky túžby svojej polovičky a dopriať si trošku vzájomného potešenia. Vek je predsa iba číslo a nie prekážka na ceste za vašim plnohodnotným intímnym životom. 

Zdroje: 

(1) ŠRÁMKOVÁ, T. Erektilní dysfunkce – diagnostika, nové preference v léčbě. Dostupné na: https://www.medicinapropraxi.cz/pdfs/med/2012/02/09.pdf

(2) Proerecta Long – https://www.proerecta.com/

(3) Subjective effects of Lepidium meyenii (Maca) extract on well-being and sexual performances in patients with mild erectile dysfunction: a randomised, double-blind clinical trial. Dostupné na: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1111/j.1439-0272.2008.00892.x

(4) 10 Benefits of Grape Seed Extract, Based on Science. Dostupné na: https://www.healthline.com/nutrition/grape-seed-extract-benefits#The-bottom-line

(5) Oral L-Citrulline Supplementation Improves Erection Hardness in Men With Mild Erectile Dysfunction. Dostupné na: https://www.goldjournal.net/article/S0090-4295(10)01661-4/fulltext

(6) KLADENSKÝ, J. Vliv vitaminů, minerálů a stopových prvků na lidské zdraví s podrobnějším zaměřením na urogenitální systém. Dostupné na: https://www.solen.cz/pdfs/uro/2017/02/03.pdf

5/5 - (1 vote)

Komentovanie článku:

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra