OSLO SKIN LAB: Moje výsledky z užívania [recenzia] - Výživovo.sk

Aká je moja osobná skúsenosť s produktami značky Oslo Skin Lab? (fotografia pokožky pred a po)

Recenzia produktov značky Oslo Skin Lab + moja skúsenosť

VYSKÚŠAJ ZADARMO
OMEGA 3 z nórskeho lososa ZADARMO
Výživový doplnok pre chrupavky, kosti a svaly ZADARMO na 30 dní
Vitamín K2 - mesačné balenie zadarmo
Pravý ženšen na 30 dní zadarmo

Milé ženy, len si to priznajme, ktorá z nás nechce byť štíhla a krásna? Aj keď sa hovorí, že krása ženy vychádza z jej vnútra, nemožno zabúdať ani na vonkajšiu stránku. Či už patríte k mladšej vekovej kategórií, alebo ste naopak staršou dámou, starostlivosť o pokožku rozhodne nepodceňujte. Obzvlášť s pribúdajúcimi rokmi, kedy sa začínajú objavovať prvé vrásky a nedokonalosti. Na trhu máte na výber z nespočetného množstva doplnkov poskytujúcich vašej pleti dostatok živín, vrátane produktov Oslo Skin Lab. Ide o škandinávsku značku výživových doplnkov, ktorá kladie dôraz na kvalitu, bezpečnosť a vysokú účinnosť. Je tomu naozaj tak? Ako hodnotím jednotlivé produkty po pár týždňoch užívania? Prečítajte si moje skúsenosti spolu s reakciami ďalších užívateľov a dôležitými informáciami o jednotlivých produktoch.

Čo ponúka Oslo Skin Lab?

Ak ste o tejto značke ešte nepočuli a klikli ste na tento článok skôr zo zvedavosti, neprekvapuje ma to. Ide o pomerne mladú značku, ktorú som aj ja objavila len nedávno. Na trhu pôsobí od roku 2017, kedy predstavila svoj prvý produkt – kolagénový prášok The Solution™. Zakladateľkou je Cecilie Nordstrøm, ambiciózna žena s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti doplnkov stravy. Sama na sebe sa presvedčila, aký veľký vplyv má to, čo konzumujeme na zdravotný stav. Vzhľadom na to kladie do popredia najmä konzumáciu ovocia, zeleniny a zdravých mastných kyselín, ktoré dodajú telu potrebné vitamíny a minerály.

Oslo Skin Lab The Glow, The Solution, The Beauty Pearls

Darčekové balenie produktov Oslo Skin Lab

S pribúdajúcim vekom a starnutím pleti sa snažila nájsť látku, ktorá by jej pomohla zmierniť znaky starnutia, vyhladiť vrásky a hydratovať pleť. A tak vznikol kolagénový prášok The Solution™, ktorého cieľom je zlepšiť stav vašej pokožky. Keďže Cecilie Nordstrøm kladie dôraz na komplexnú starostlivosť o pleť, ku kolagénu postupne pribudli aj ďalšie dva produkty:  kapsuly The Glow™ a The Beauty Pearls™.  Predtým ako vám ich bližšie predstavím je dôležité poznamenať, že všetky výrobky prešli dôkladným testovaním a spĺňajú zákonom stanovené normy nielen čo sa týka kvality, ale i ekologickej udržateľnosti.

The Solution™

Ako som aj vyššie zmienila, ide o prvý produkt značky Oslo Skin Lab. Vrátane 100% hydrolyzovaného kolagénu neobsahuje žiadne ďalšie zložky. Je to prírodný produkt, bez akýchkoľvek ďalších prímesí a sladidiel. Každým jedným vrecúškom dodáte svojmu telu 2500 mg čistého hovädzieho kolagénu, čo zodpovedá odporúčanej dennej dávke. (3) Prvé výsledky výrobca deklaruje po 8 týždňoch od začiatku užívania. Okrem toho, že prispieva k vyššej pružnosti pokožky, redukuje prejavy celulitídy a tiež vyhladzuje vrásky. Dôkazom týchto tvrdení je randomizovaná kontrolná štúdia, ktorej sa zúčastnilo 69 žien. Ženy, ktoré pravidelne, počas dvoch mesiacov užívali 2500 mg kolagénu sa potešili viditeľnému zlepšeniu elasticity pokožky.

balenie kolagénu The Solution

Kolagén je dodaný v elegantnom balení

VEDELI STE, ŽE: Kolagénový prášok The Solution™ sa stal víťazom Cosmopolitan Beauty Awards 2021 v kategórii výživových doplnkov v rámci Českej republiky.  Ide o medzinárodnú súťaž najlepších kozmetických prípravkov.

Moja skúsenosť

Už pri preberaní balíčka z rúk kuriéra ma zaujalo elegantné sivé balenie. To však ešte nebolo to originálne s logom výrobcu, ktoré ma čakalo vo vnútri. Musím sa priznať, že so skutočne jedinečným a veľmi elegantným balením sa zvyšovali aj moje pochybnosti. Bude kolagén skutočne taký kvalitný, alebo ide len o akýsi estetický efekt bez reálnych účinkov?

Kolagénový prášok vo vreckách

Jedno balenie obsahuje 28 vreciek 100% hydrolyzovaného kolagénu

Užívanie

Kolagén The Solution™ sa užíva 1-krát za deň po jednom vrecku. Jeho obsah sa odporúča zmiešať s 2 dcl čistej vody. Neočakávajte žiadnu sladkú či inak výraznú chuť. S prihliadnutím na to, že ide skutočne o čistý hovädzí kolagén je úplne bez chuti. Pokojne si ho tak môžete vmiešať napríklad do kávy, alebo jedla. Nijakým spôsobom neovplyvní jeho chuť. Z vlastnej skúsenosti ale radím zostať pri čistej vode. Veľmi dobre a rýchlo sa v nej rozpúšťa. Žiadne hrudky, iba čistý kolagénový nápoj bez dlhého miešania.

Kolagénový nápoj The Solution značky Oslo Skin Lab

Kolagénový prášok The Solution sa vo vode krásne rozpustí

The Beauty Pearls™

Kým v predchádzajúcom prípade zloženie pozostávalo z jednej látky, pri týchto kapsulách je to inak. Výrobca sa rozhodol vsadiť na extrakt zo zelených kávových zŕn (300 mg), ktorý je hlavnou zložkou týchto kapsúl. Niet sa čomu čudovať, jeho pozitívne účinky na pokožku preukazujú viaceré vedecké štúdie, vrátane výskumu realizovanom v rámci Biological Science Laboratories v Japonsku. Zúčastnilo sa ho 49 žien, ktoré pravidelne užívali 270 mg polyfenolov extrahovaných z kávových zŕn.  Po 8 týždňoch bola pokožka týchto žien podstatne hydratovanejšia a sviežejšia.

Balenie kapsúl Oslo Skin Lab The Beauty Pearls

Balenie kapsúl The Beauty Pearls

K ďalším látkam, ktoré sa taktiež nachádzajú v kapsulách The Beauty Pearls™ patrí rybí olej, extrakt z rozmarínu, kokosový či sójový olej. Rovnako nemožno opomenúť ani vitamíny D, C, E a A. Okrem toho, že majú pozitívny vplyv na pokožku, starajú sa o správnu činnosť imunitného systému, podporujú syntézu kolagénu a chránia bunky pred pôsobením voľných radikálov. D-biotín a zinok sú zas prínosom pre nechty a vlasy.

Moje skúsenosti

Opätovne musím vyzdvihnúť balenie výrobku. Jemnosť a zároveň elegancia sa jednoducho nedá prehliadnuť.  Presne vystihuje samotný produkt a dokonale korešponduje s hlavným poslaním celej značky. Vnútornej, ale i vonkajšej krásy.

kapsule The Beauty Pearls

Samotné kapsule sú veľmi podobné perlám

Užívanie

Na dosiahnutie želaných zmien na pokožke, nechtoch a vlasoch výrobca odporúča užívať 5 kapsúl v priebehu dňa, najlepšie spolu s jedlom. Kapsule sú ako malé perličky, pričom majú prenikavú kávovú vôňu. Keďže sa veľmi ľahko prehĺtajú, vôbec mi neprekážalo, že ich treba užiť viac. V jednom balení sa nachádza 140 kapsúl, ktoré vám vydržia 28 dní podobne ako kolagénové prášky.

The Glow™

Ak sa aspoň trošku zaujímate o doplnky stravy určené na zlepšenie kvality pleti a vyhladenie vrások, určite ste už počuli o benefitoch kyseliny hyalurónovej. Práve tá tvorí hlavnú zložku kapsúl The Glow. Jej schopnosť naviazať pomerne veľké množstvo vody sa prejaví najmä na pokožke, ktorá bude vlhkejšia, pružnejšia a žiarivejšia. Navyše, účinok kyseliny hyalurónovej upevňuje vitamín C, taktiež obsiahnutý v každej kapsule.

Balenie Oslo Skin Lab The Glow

Balenie kapsúl The Glow

Na účinky kyseliny hyalurónovej v súvislosti so zmenami pleti poukazuje vedecká štúdia uverejnená v odbornom periodiku Clin Cosmet Investig Dermatol, ktorej sa zúčastnilo 60 mužov a žien vo veku 22 až 59 rokov. U skupiny respondentov užívajúcich 120 mg kyseliny hyalurónovej každý deň došlo po 3 mesiacoch k redukcii vrások, čo potvrdilo aj meranie mikroskopickou kamerou.

Moje skúsenosti

Najmenšie balenie pôsobí rovnako pekne ako tie predchádzajúce. V tomto prípade je však originálna krabička v zlatom prevedení, čím ešte viac evokuje dojem, že ide o produkt vysokej kvality. Čo sa skrýva v jeho vnútri?

Užívanie

V pomerne malom vrecku nájdete 28 kapsúl. Tie sú už podstatne väčšie ako v predchádzajúcom prípade. Našťastie, podľa odporúčaní výrobcu sa užíva iba jedna kapsula denne, ideálne počas jedenia. Spolu s The Beauty Pearls™ som si zvykla ich užiť vždy ráno pri raňajkách. Mávam ich na kuchynskej linke, vedľa obľúbeného pohára, vďaka tomu mám istotu, že na ne nezabudnem.

Kapsule The Glow v originálnom vrecku

Kapsule The Glow

TIP: Ak hľadáte špeciálny darček pre maminu, prípadne kamarátku, rozhodne porozmýšľajte nad produktami Oslo Skin Lab. Ide o kvalitné výživové doplnky v jedinečnom balení. Budú tak skutočne výnimočným darčekom.

Aké som pocítila účinky po užívaní doplnkov Oslo Skin Lab?

Keďže som všetky tri produkty užívala súčasne neviem posúdiť ich efekt na pokožku jednotlivo, ale iba ako celok. Po niekoľkých týždňoch užívania sa prvé účinky skutočne dostavili. Dlhodobejšie mám problém so suchou pokožkou, ktorá sa stala viac hydratovanejšia. Prekvapilo ma, že nielen v oblasti tváre, ale napríklad aj na rukách. Najmä v chladnom počasí sa mi vysušujú, takže doplnky stravy Oslo Skin Lab prišli v tej správnej chvíli. Kým predtým som si ruky mastila aj 5-6krát za deň, po využívaní kolagénu a spomínaných kapsúl som siahla po kréme len 3-krát v priebehu dňa. Zmeny k lepšiemu som zaznamenala na pleti aj z estetického hľadiska. Tým, že bola skutočne hydratovaná pôsobila sviežo, dokonca aj počas dní, kedy som sa naozaj cítila unavená, čo bolo na mne aj patrične vidieť.

Pri jednom z produktov, konkrétne kapsulách The Beaty Pearls výrobca deklaruje účinok nielen na pokožku, ale i nechty a vlasy. S nechtami problémy nemávam, teda v tomto smere som nezaznamenala žiadnu zmenu, avšak to nemôžem napísať o vlasochSú pevnejšie a pri rozčesávaní mi už tak nezostávajú chumáče vlasov na kefe, vďaka čomu sa viditeľne zväčšil ich objem. Takáto zmena je pre mňa ako ženu samozrejme len vítaná.

TIP: Jednotlivé zmeny na pokožke však najlepšie budete vidieť ak sa odfotíte pred začatím užívania produktov a po 8 týždňoch. Som si istá, že fotografie vás milo prekvapia :) Tak ako aj mňa. Prikladám vám stav pokožky pred a po. Čo poviete, vidíte rozdiel? Budem rada, ak mi zanecháte spätnú väzbu v komentári pod článkom.
Fotografia suchej časti ruky pred a po 6 týždňoch od začiatku užívania

Moja pokožka na rukách pred a po 6 týždňoch od začiatku užívania

Vernostný program

Prvé účinky by sa mali dostaviť po 8 týždňoch od začiatku užívania. V čase písania tejto recenzie však nie sú v ponuke väčšie balenia než na 28 dní. Namiesto nich prichádza výrobca so zaujímavým vernostným programom, vďaka ktorému si vždy včas zabezpečíte prísun vitamínov, minerálov a ďalších látok dôležitých pre zdravie vašej pokožky. Bezplatnou registráciou do vernostného klubu získate nielen 30 % zľavu na každý produkt, ale i dopravu zdarma.

Každých 28 dní vám budú automaticky zaslané všetky vami zvolené produkty na ďalší mesiac. Neplatíte dopravu a dokonca si nepriplácate ani za dobierku, keďže platba vopred sa nevyžaduje. V balíčku s produktami vám príde faktúra, ktorú je potrebné uhradiť prevodom na účet do 14 dní. Ak nemáte zrovna najlepšie obdobia z pohľadu financií, členstvo môžete kedykoľvek pozastaviť, alebo úplne zrušiť. Bezplatne online či telefonicky, najneskôr 5 dní pred plánovaným ukončením.

Celkové balenie produktov značky Oslo Skin Lab

Vonkajšie balenie výživových doplnkov Oslo Skin Lab

Skúsenosti užívateľov

S doplnkami výživy Oslo Skin Lab majú skúsenosti aj známe osobnosti, napríklad herečka Jitka Schneiderová alebo Miss 2013 Karolína Chomisteková. Tieto, ale i ďalšie príbehy spokojných užívateľov si môžete prečítať na oficiálnej webstránke v časti PRÍBEHY.

Slová chvály, týkajúce sa hlavne kolagénového prášku nájdete aj na diskusných fórach. Užívateľky si tam pochvaľujú rýchly nástup účinku v podobe prvých zmien, ktoré sú viditeľné už po 6 týždňoch. To je oveľa skôr ako deklaruje samotný výrobca.

„Po 6-tich týždňoch výrazné vyhladenie stehien, lepšia kvalita pleti. Naopak, zatiaľ nepozorujem zlepšenie kvality vlasov a nechtov….je to však individuálne, telo pošle kolagén tam, kde ho je treba

Zdroj: KateřinaH, emimino.cz/diskuse

pozitívna skúsenosť užívateľky

Užívateľka si pochvaľuje účinky kolagénu

Zdroj: Sonycka, emimino.cz/diskuse

„Ja už mám tretie balenie. Výsledok som cítila približne v polovici druhého balenia. Hladšia koža, mala som na stehnách trošku celulitídu a tú taktiež už nemám. Mám dojem, že mi začali rásť vlasy. V prípade vrások neviem posúdiť, keďže ich veľmi nemám. Určite odporúčam, no minimálne dve balenia.“

Zdroj: misala.v, emimino.cz/diskuse

Výhody a nevýhody

  • účinky preukázané vedeckými štúdiami a mnohými pozitívnymi recenziami
  • certifikované produkty spĺňajúce všetky príslušné normy
  • 100% čisté zloženie kolagénového prášku, obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén
  • elegantné balenie, ktoré sa hodí ako darček
  • vernostný program so zaujímavými zľavami
  • nepraktické balenia kapsúl, vrecká sa ťažšie zatvárajú
  • ak nakupujete bez vernostného programu, produkty sú pomerne drahé

Časté otázky

Objavili sa vám prvé jemné vrásky a neviete či už je ten správny čas začať užívať kolagén, prípadne stále váhate so vstupom do vernostného klubu? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete všetky potrebné informácie.

Kedy sa odporúča začať s užívaním kolagénového prášku?

Je to veľmi individuálne. Zatiaľ čo niekoho potrápia prvé vrásky pár rokov po 20-tke, iní zas majú aj v 40-tke hladkú pleť bez jedinej vrásky. Za optimálny vek sa považuje 30. rok života, kedy dochádza k poklesu tvorby v kolagénu približne o 1% ročne. (2) Samozrejme, ak vás trápi suchá pleť či slabé nechty rozhodne začnite s užívaním čím skôr. Ešte pred 30-tkou, tak ako aj ja.

Pre koho nie sú výživové doplnky Oslo Skin Lab vhodné?

Ako i iné výživové doplnky ani tieto nie sú vhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Aj napriek tomu, že ide o produkty prevažne s prírodným zložením a bez vedľajších účinkov, tehotným a dojčiacim mamičkám sa odporúča ich užívanie konzultovať so svojim lekárom. To isté platí aj pre jednotlivcov so závažnými zdravotnými problémami, ktorí užívajú lieky na lekársky predpis.

Zaväzujem sa členstvom vo vernostnom klube ku kúpe všetkých produktov?

Nie, členstvom vo vernostnom klube vám nevzniká povinnosť si automaticky zakúpiť každý mesiac všetky produkty, ale iba tie, ktoré si vopred vložíte do košíka. Ak sa rozhodnete po určitom čase že o kapsuly nemáte záujem, ale kolagénový prášok chcete odoberať, požiadajte o túto zmenu e-mailom či telefonicky.

Záverečné hodnotenie

Doplnky výživy škandinávskej značky Oslo Skin Lab uspokoja potreby aj náročnejších užívateľov. Okrem svojho jedinečného, ba priam luxusného balenia zaujmú aj zložením. Čistý kolagén bez akýchkoľvek ďalších látok a kapsuly plné vitamínov, minerálov a iných zložiek poskytnú nielen pokožke, ale i vlasom a nechtom presne to, čo potrebujú. Účinky jednotlivých produktov potvrdzujú nielen relevantné vedecké štúdie, ale i mnohé recenzie spokojných užívateľov. Jediné, čo by som vytkla je ťažšie uzatvárateľné vrecko kapsúl a absencia väčších balení. To však vykompenzuje vernostný program, vďaka ktorému si nemusíte každý mesiac objednávať nové balenie. Príde vám automaticky a vy sa tak môžete sústrediť na iné dôležité veci.

záverečné hodnotenie produktov Oslo Skin Lab

Benefity, ale i nevýhody produktov Oslo Skin Lab

Výživové doplnky Oslo Skin Lab nie sú na trhu dlho, no za ten krátky čas získali mnohé ocenenia a tešia sa veľkej obľube tak u nás, ako i v ostatných európskych krajinách.  Získali si vyššie spomínané produkty aj vás? Dáte im šancu?

Zdroje:

(1) Oficiálna webstránka Oslo Skin Lab. Dostupné na: https://www.osloskinlab.sk/

(2) KLAUZOVÁ,K. Nové možnosti zlepšení kvality pleti. Dostupné na: https://www.solen.sk/storage/file/article/online_priloha_VIA_6_2018_Klauzova.pdf

(3) ŠUTOVSKÁ, M. Kolagén a jeho význam pre organizmus. Dostupné na: http://www.szstn.sk/2020_47.pdf

5/5 - (1 vote)

Majka Mráziková

Obdivovateľka prírody, milovníčka štvornohých chlpáčov, a tak trochu introvertka. V živote sa riadim mottom: „S úsmevom je deň krajší.“ Svojimi článkami sa preto snažím nielen pomôcť, ale aj vyčariť úsmev na tvári :)

Komentovanie článku:

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra