eJoy recenzia: účinky, ceny, skúsenosti, alternatívy - Výživovo.sk

Recenzia tabletiek eJoy® – výživové doplnky na podporu erekcie s prírodným zložením

Recenzia a skúsenosti s produktami značky eJoy

VYSKÚŠAJ ZADARMO
OMEGA 3 z nórskeho lososa ZADARMO
Výživový doplnok pre chrupavky, kosti a svaly ZADARMO na 30 dní
Vitamín K2 - mesačné balenie zadarmo
Pravý ženšen na 30 dní zadarmo

Nie každý muž má to šťastie a v sexuálnej oblasti mu to klape ako hodinky. Nedostatočný výkon v posteli a neschopnosť uspokojiť partnerku či manželku je tou najväčšou ranou pre mužské ego.  Veď akoby aj nie, mnohí muži sa zameriavajú podstatne viac na výkon ako na samotné emócie, ktoré so sebou pohlavný styk prináša. Kým spočiatku si svoje problémy  s predčasnou ejakuláciou, prípadne erektilnou dysfunkciou nechcú pripustiť, skôr či neskôr sa začnú obzerať po účinnom riešení. Okrem zázračných nápojov, pásikov a tabletiek na lekársky predpis ponúka trh viaceré výživové doplnky na prírodnej báze. Z nich sa čoraz viac dostávajú do pozornosti mužov prípravky značky eJoy®. Prečítajte si, aké produkty značka ponúka, aké je ich zloženie a o koľko € ochudobnia vašu peňaženku.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O EJOY
Najlacnejšie kúpiteTU
ReferencieSkúsenosti zákazníkov
Kategórie produktovPodpora erekcie - Predčasná ejakulácia
Alternatívne produktyProerecta - Zerex - Erexan

O značke eJoy

Výživové doplnky eJoy, určené výhradne pre mužov, prišli na náš trh z Veľkej Británie, konkrétne z Londýna. Práve tam vznikla značka eJoy® pod taktovkou spoločnosti Pharmatico Ltd. Kvalitu a bezpečnosť produktov eJoy zo zdravotného hľadiska potvrdzuje aj Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorý oficiálne schválil ich distribúciu. Samozrejmosťou sú certifikáty a protokoly získané od akreditovaných skúšobných laboratórií SNAS. Prísne podmienky a normy však splnili nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, kde pomáhajú skvalitniť sexuálny život nielen mužom, ale v konečnom dôsledku aj ich partnerkám.

Tabletky eJoy LONG

Pod značkou eJoy® sú v čase písania tejto recenzie dostupné dva produkty: „eJoy“ a „eJoy LONG“

Pevná erekcia je základ

O kvalitnom sexuálnom styku bez pevnej mužskej erekcie by sa dalo hovoriť asi len ťažko. Kým muža ochabnutý penis počas posteľných radovánok dostáva do veľmi nepríjemnej situácie, žena to zas môže pripisovať jej nedostatočnej atraktivite či schopnostiam. K nekvalitnej, príliš krátkej alebo až bolestivej erekcii prispieva množstvo faktorov, od tých fyziologických až po tie psychologické. (1)

Zdravý sexuálny život

Pevná erekcia je dôležitá pre spokojný sexuálny život

Ako prebieha erekcia?

Bez vetra sa ani lístok nepohne. V prípade mužskej erekcie to platí dvojnásobne. Všetko začína sexuálnym podnetom, ktorý vyšle signál do mozgu. Ten následne ihneď informuje pohlavnú sústavu so žiadosťou o aktiváciu jednotlivých mechanizmov zodpovedných za vznik stoporenia. V prípade, že si všetky časti splnia svoju funkciu, dochádza k zväčšeniu prietoku krvi do penisu, výsledkom čoho je jeho vzpriamenie. (1)

Ak k stoporeniu penisu nedôjde, je potrebné nájsť príčinu. Tá sa môže ukrývať tak v narušenej funkcii cievneho, nervového systému či nedostatočnej hladine niektorého z hormónov, najčastejšie testosterónu. Ovplyvniť ju však môže aj zlá životospráva, aktuálne psychické a emocionálne rozpoloženie, prípadne užívanie vybraných liečiv. Kým na niektorých z uvedených faktorov dokážete zapracovať len vy samy (životospráva, emocionálne rozpoloženie), na iné si skôr či neskôr musíte privolať pomoc. Jednou z foriem pomoci môžu byť výživové doplnky eJoy, ktoré vám v nasledujúcich riadkoch bližšie predstavím. (1)

Produkty

Ako som už načrtla, tabletky eJoy sa najčastejšie skloňujú v súvislosti so skvalitnením sexuálneho styku. Podporujú chuť na sex,  zlepšujú kvalitu erekcie a predlžujú vyvrcholenie. Účinnou formou pomoci môžu byť aj pre mužov, ktorých trápia problémy s prostatou. Aktuálne, v čase písania tejto recenzie, sa na trhu stretnete s 2 výživovými doplnkami značky eJoy: eJoy a eJoy LONG.

eJoy

Jeho primárnym cieľom je zlepšiť kvalitu erekcie a zvýšiť libido, teda chuť na sex. Sekundárne však prispieva k normalizácii činnosti prostaty a do istej miery dokáže pomôcť aj s predčasnou ejakuláciou. Má čisto prírodné zloženie, pričom obsahuje extrakt z kotvičníka, macy, Saw Palmento a chilli papričiek. Vrátane bylín nechýba v zložení ani L-Arginín, L-Citrulín a dvojica vitamínov C a D. Vzhľadom na uvedené zložky sa doposiaľ nezaznamenal výskyt žiadnych vedľajších účinkov, ktoré často spôsobujú tabletky na lekársky predpis.

Dávkovanie: Pre dosiahnutie želaného efektu sa užívajú dve kapsule pol hodinu pred pohlavným stykom. V priebehu jedného dňa môžete užiť maximálne 4 kapsule, viac rozhodne neužívajte.
Tabletky eJoy

Tabletky „eJoy“ sú primárne určené na podporu kvality erekcie

eJoy LONG

Predčasná ejakulácia partnera vie taktiež počas pohlavného styku  narobiť poriadne komplikácie. Nielenže muža dostáva do nezávidenia hodnej a trápnej situácie, no ani žene sa často nedostane potrebného uspokojenia. Podobne ako pri predchádzajúcom probléme erektilnej dysfunkcie vinu možno pripisovať mnohým faktorom: genetickým predispozíciám, poruchám štítnej žľazy, nezdravému životnému štýlu, ale aj poruchám prostaty a ďalším. Výživovým doplnkom určeným predovšetkým na oddialenie ejakulácie je eJoy LONG, ktorý okrem iného pomáha zvýšiť libido a skvalitniť erekciu.

Dávkovanie: Maximálny účinok vám zaistia dve kapsule pol hodinku pred pohlavným stykom. Tie však môžete užiť iba dvakrát za deň, teda maximálna denná dávka predstavuje 4 kapsule.
Tabletky eJoy LONG

Tabletky „eJoy LONG“ sú primárne určené na predčasnú ejakuláciu

Zloženie

K pozitívam produktov značky eJoy jednoznačne patrí ich čisto prírodné zloženie. Obsahujú výťažky zo 4 bylín, aminokyselín a vitamínov, ktoré majú priaznivý vplyv na činnosť jednotlivých telesných funkcií, ovplyvňujúcich kvalitu pohlavného styku.

Zloženie eJoy LONG

Etiketa znázorňujúca zloženie eJoy LONG

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Vzhľadom na svoj účinok sa považuje za tzv. rastlinnú viagru, teda afrodiziakum zvyšujúce činnosť libida, napomáhajúce kvalitnej erekciitvorbe spermií. Po kotvičníku teda siahajú nielen muži s chúlostivými problémami v sexuálnej oblasti, ale aj tí, ktorých trápi neplodnosť.  Taktiež si poradí s vysokým krvným tlakom, zvýšenou hladinou glukózy. Má antioxidačný účinok, chráni telo pred baktériami a škodlivými látkami. Kotvičník zemný je obsiahnutý tak vo výživovom doplnku eJoy ako aj eJoy LONG. (2)

Kotvičník zemný, lat. Tribuls terrestris

Kotvičník zemný, lat. Tribuls terrestris, zdroj: Forest & Kim Starr

Maca peruánska (Lepidium meyenii)

Maca sa vyskytuje v oblastiach juhoamerických Ánd, kde má medzi domácimi svoje cenné postavenie už od pradávna. Z miestneho platidla sa postupne stala obľúbenou  rastlinou nielen v oblasti Ánd, ale i v  ďalších častiach sveta. Jej dlhodobé a pravidelné užívanie prispieva k zvyšovaniu sexuálnej aktivity, pohyblivosti spermiízlepšeniu nálady. Vzhľadom na uvedené vlastnosti sa vyskytuje u oboch produktov eJoy, v prípade ktorých si svoju funkciu plní mimoriadne zodpovedne, čo potvrdí nejeden spokojný muž. (3)

TIP: Pre posilnenie účinku si môžete občas uvariť čaj z macy. V lekárni sú dostupné sušené plody, ktoré je potrebné zaliať vriacou vodou, nechať niekoľko minút vylúhovať a vypiť. Nie však viac ako jednu šálku za deň.

Serenoa plazivá (Serenoa repens)

Na liečbu problémov súvisiacich s prostatou, predovšetkým jej zväčšením, sa v prírodnej medicíne využívajú plody rastliny Saw palmetto, čo je označenie pre serenou. Dokáže pomôcť v prípadoch mimovoľného úniku moču, pri nedostatočnom vyprázdňovaní a častými zápalmi močových ciest. Svojimi účinkami si okrem mužov získa aj ženské publikum, keďže zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich rast. Z výživových doplnkov eJoy je obsiahnutá iba v tabletách eJoy. (4)

Čili

V malom množstve, avšak so silným účinkom, sa nachádza v tabletkách eJoy extrakt zo štipľavých čili papričiek. Tie obsahujú hlavne kapsaicín zodpovedný za ich štipľavosť, ktorý je doplnený vysokým obsahom vitamínov C, A, B, D. Čili papričky nájdu svoje využitie nielen v kulinárstve ako dochucovadlo, ale aj pri zlepšení niektorých fyziologických funkcií organizmu. Pomocnú ruku podajú pri liečbe ochorení srdca, znížení hladiny cukru v krvi, zrýchlení metabolizmu krvného obehu. (5)

Čili papričky

Čili papričky

VEDELI STE, ŽE čili papričky obsahujú približne toľko vitamínu C ako dva veľké pomaranče?

L-arginín

Aminokyselina zodpovedná (aj) za prenos vzruchu v nervovom systéme. Správny prenos nervových vzruchov je obzvlášť dôležitý v procese erekcie, kedy nervová sústava vysiela odkaz pohlavnej a cievnej sústave. Z tohto dôvodu je l-arginín obsiahnutý v oboch produktoch eJoy.  Spolu s vyššie spomínanými účinkami tiež podporuje syntézu bielkovín, podieľa sa na zrýchlení krvného obehuimunitných procesov v organizme. (6)

L-citrulín

Svojimi účinkami sa veľmi podobá l-arginínu. Siahajú po ňom najmä športovci, ktorým pomáha zvýšiť výkonnosť, znížiť bolesť svalov, zmierniť únavuzlepšiť prekrvenie jednotlivých častí organizmu. Svoj význam si ale nájde aj pri skvalitnení sexuálneho života mužov s erektilnou dysfunkciou. Vzhľadom na to nechýba v zložení výživových doplnkov eJoy a eJoy LONG, kde je dokonca vo zvýšenej koncentrácii.

Vitamíny C a D

Dvaja statoční, ktorí majú nezastupiteľné miesto v produktoch eJoy® a eJoy® LONG. Kým vitamín C je známy antioxidant podieľajúci sa na metabolizme železa, medi a ďalších látok, vitamín D sa v značnej miere zúčastňuje na delení buniek, regulácii krvného tlaku či zlepšení pohyblivosti spermií. Nemožno opomenúť ani jeho pozitívny vplyv na liečbu viacerých kardiovaskulárnych ochorení, osteoporózy, depresívnych stavov a chronických bolestí.  (7)

Ázijský ženšen (Panax ginseng)

Vo výživovom doplnku eJoy® LONG síce nenájdete serenou ani extrakt z čili papričiek, ale nájdete v ňom inú, rovnako účinnú rastlinku z ďalekej Kórey – Ázijský ženšen. Využíva sa nielen na oddialenie ejakulácie a pri problémoch so sexuálnym vzrušením, ale i pri vysokom krvnom tlaku, krvácaní z nosa a astme. Po ženšene často siahajú aj ženy, ktorých sužuje bolestivá a silná menštruácia.

Ázijský ženšen, lat. Panax ginseng

Ázijský ženšen, lat. Panax ginseng

Skúsenosti užívateľov

Najdôveryhodnejším potvrdením kvality a účinku produktov sú recenzie zákazníkov. Tí často na diskusných fórach prezradia nielen tie pozitívne, ale i temné stránky produktov.  Začnime, ale najskôr tými pozitívnymi.

Muži si pochvaľujú účinky produktov eJoy® najmä v súvislosti s pevnou erekciou a oddialením vyvrcholenia. Partnerku nielenže dokážu maximálne uspokojiť, ba čo viac, dokonca užívanie výživových doplnkov eJoy® dopomohlo aj k úspešnému otehotneniu partnerky. Výhodné balíčky a ich primeraná cena (porovnateľná s konkurenciou) sú už len príjemným bonusom, ktorý jednoznačne prispieva k čoraz väčšej popularite týchto produktov.

„Ahoj. Musím pochváliť eJoy. Odkedy ho užívam, tak mi dokázal pomôcť v predĺžení sexuálneho styku. Už sa mi nestáva, že by som nedokázal uspokojiť priateľku včas. Neveril som veľmi popisom, ktoré som čítal, ale skutočne to má pre mňa perfektný výsledný efekt. Za pár drobných to naozaj stojí!“

Zdroj: Tomáš, sexuologicka.sk

diskusa ejoy

Zdroj: Tato, sexuologicka.sk

Sklamaním pre viacerých mužov je neskorší nástup účinku. Prvé výsledky v podobe kvalitnejšej erekcie a oddialenej ejakulácie sa v pohlavnom styku prejavili až po niekoľkých týždňoch užívania. Treba byť teda trpezlivý a počkať, predsa len na dobré sa dlhšie čaká.

tabletky eJoy, skúsenosti z heureky

Zdroj: Pedro, heureka.sk

forum o eJoy

Zdroj: Emil, heureka.sk

TIP: Niekoľko ďalších referencií si môžete prečítať na oficiálnej stránke eJoy v sekcii „Príbehy spokojných mužov“.

Dostupné alternatívy

Doplnky stravy na podporu erekcie a predčasnú ejakuláciu od značky eJoy nie sú jediné na trhu. Pomôcť mužom s týmito chúlostivými problémami sa rozhodli aj ďalšie spoločnosti, ktoré taktiež garantujú výborné výsledky. Jedným z najznámejších je Clavin Platinum. Sľubuje rýchly nástup účinku a intenzívnejší sexuálny život. Ak veľmi nedôverujete nákupu na internete, poteší vás jeho dostupnosť v lekárňach BENU či Dr. Max. Širokou ponukou produktov prekvapí značka ZEREX, ponúkajúca okrem tabletiek na erekciu, prostatu a predčasnú ejakuláciu aj čaje, parfumy či výživové doplnky podporujúce kvalitný spánok. Trojicu značiek  na skvalitnenie sexuálneho styku uzatvára EREXAN. Mužom ponúka tri rôzne výživové doplnky, na pevnú erekciu, oddialenie ejakulácie a podporu plodnosti najmä u starších mužov.

Alternatívne tabletky na erekciu

V segmente doplnkov stravy na podporu erekcie je veľká konkurencia

TABLETKY NA PODPORU EREKCIE
Tabletky na podporu erekcie značky Proerecta
Tabletky na podporu erekcie značky eJoy
Tabletky na podporu erekcie značky Erexan
Tabletky na podporu erekcie značky Zerex
Tabletky na podporu erekcie značky Vimax

Výhody a nevýhody

  • cenovo výhodné balíčky
  • čisto prírodné zloženie
  • doprava nad 70 € zadarmo
  • žiadne vedľajšie účinky
  • dlhší nástup účinku

Časté otázky

Môžete kombinovať produkty eJoy s inými výživovými doplnkami alebo alkoholom? Prečítajte si odpovede na často kladené otázky a vyhnite sa rizikám, ktorým môžete byť vystavení nesprávnym užívaním tabliet eJoy® a eJoy® LONG.

Kde je možné zakúpiť produkty eJoy?

Oficiálnym distribútorom výživových doplnkov eJoy na Slovensku a v Českej republike je spoločnosť Pharmatico CE, s.r.o.. Tá zároveň zodpovedá aj za kvalitu a originalitu ponúkaných výrobkov, ktoré si máte možnosť zakúpiť iba prostredníctvom oficiálneho eshopu  www.ejoy.sk . Predávajú sa bez lekárskeho predpisu. V lekárni a iných predajniach s výživovými doplnkami tieto produkty nenájdete.

Môžem kombinovať eJoy aj s inými doplnkami stravy na podporu erekcie?

Vzhľadom na to, že výživové doplnky podporujúce sexuálnu aktivitu obsahujú niektoré spoločné látky sa ich kombinácia rozhodne neodporúča. Prijímanie dvojnásobného množstva týchto látok môže spôsobiť zdravotné komplikácie. To isté platí aj pre alkohol, s ktorým by ste výživové doplnky značky eJoy® taktiež nemali kombinovať, keďže znižuje ich účinok.

Po akom čase nastúpia prvé účinky?

Ako už viacerí muži vo svojich recenziách spomenuli, účinok sa nedostaví hneď, ale budete si musieť naň chvíľku počkať, minimálne niekoľko dní. Pre dosiahnutie maximálneho účinku je potrebné produkty eJoy užívať denne a dlhodobo, najmenej po dobu 2 mesiacov.

Kapsule eJoy LONG

Pre dosiahnutie maximálneho účinku je potrebné produkty eJoy užívať dlhšie obdobie a nekombinovať ich s ďalšími doplnkami stravy na podporu erekcie. Na obrázku sú kapsule produktu eJoy LONG

V akom balení mi prídu produkty eJoy?

Pri výživových doplnkoch zameraných na chúlostivé problémy v oblasti sexuálneho života je prioritou výrobcov a distribútorov dodržiavať diskrétnosť. Produkty sú zabalené v krabici, na ktorej sa nachádza štítok s vašou adresou, bez akejkoľvek reklamnej značky. Zásielku  vám dovezie DPD kuriér priamo domov, prípadne za nižšie poštovné si ju môžete vyzdvihnúť na pošte.

Moje záverečné zhodnotenie

Jedným z rozhodujúcich kritérií pri kúpe akéhokoľvek produktu je cena. Tá pri výživových doplnkoch eJoy hrá (v rámci daného segmentu) v ich prospech. Za cenovo výhodnými balíčkami, ale nezaostáva ani ich čisto prírodné zloženie, ktoré zahŕňa tak extrakty z bylín, ako i aminokyseliny a vitamíny. Limity však vidím v dlhšom čakaní na výsledky. Tie sa v kvalite pohlavného styku prejavia až po niekoľkých dňoch pravidelného užívania. Navyše jedna dávka pozostáva až z 2 tabliet, čo taktiež môže odradiť od kúpy. V konečnom dôsledku, ale hodnotím značku eJoy kladne. Za relatívne primeranú cenu ponúka výsledky, na ktoré sa určite oplatí počkať.

Tabletky na erekciu vyvolávajú u ľudí rôzne reakcie. Niektorí ich považujú skôr za výmysel a marketingový ťah, pre iných sú zas nádejou a jednou z možností, ako vyriešiť svoj problém. Aký máte názor na takéto výživové doplnky vy? Dôverujete im alebo sa skôr spoliehate na lekára, prípadne iné techniky?

Zdroje:

(1) https://www.ejoy.sk/

(2) https://kont.zsf.jcu.cz/pdfs/knt/2013/04/14.pdf

(3) https://www.praktickelekarenstvi.cz/pdfs/lek/2006/04/06.pdf

(4) https://www.praktickelekarenstvi.cz/pdfs/lek/2011/02/09.pdf

(5) http://www.jchvatal.mzf.cz/download/chilli.pdf

(6) https://www.medicinapropraxi.cz/pdfs/med/2009/02/06.pdf

(7) https://www.solen.cz/pdfs/med/2013/02/09.pdf

5/5 - (1 vote)

Komentovanie článku:

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra