TOP mixéry na smoothie pre rok 2018 - Výživovo.sk

TOP mixéry na smoothie pre rok 2018

VYSKÚŠAJ ZADARMO
OMEGA 3 z nórskeho lososa ZADARMO
Výživový doplnok pre chrupavky, kosti a svaly ZADARMO na 30 dní
Vitamín K2 - mesačné balenie zadarmo
Pravý ženšen na 30 dní zadarmo

Vstávate každé ráno s myšlienkou, čo opäť pripraviť na raňajky? Predstavte si, že začínate deň s poriadnou dávkou vitamínov a nemusíte pritom vyvíjať ktoviekoľko námahy. Všetky ingrediencie hodíte do šikovného mixéra a pripravíte si zdravé smoothie, ktoré je nielen chutné, ale s použitím správnych pomocníkov jeho príprava zaberie len pár minút. Aby sme vám to uľahčili, pozreli sme sa na najlepšie mixéry na smoothie v rôznych cenových hladinách.

Porovnanie TOP mixérov na smoothie pre rok 2018

Smoothie mixér nie je len ďalší spotrebič do domácnosti. Okrem ovocia a zeleniny si viete pripraviť aj zdravé kaše, polievky a iné krémové dobroty pre celú rodinu. Nemusíte mať preto strach, že vaša investícia ostane iba zapadnutá prachom na poličke.

PoradieObrázokNázovObjemCena (*09/17)HodnotenieCena
#1 Víťaz
winner
Concept SM 8000 smoothie mixérConcept SM 8000
Čerstvé smoothie pre celú rodinu
2,0 l377,99 €
#2
najpredávanejší
G21 Perfect SmoothieG21 Perfect Smoothie
Neprekonateľný výkon
2,5 l207,90 €
#3
najpredávanejší
Delimano NutribulletDelimano Nutribullet
Jednoduché ovládanie
0,7 l119,90 €
#4Catler PH 4010 Smoothie mixérCatler PB 4010
Vysoká kvalita spracovania potravín
2x 0,5 l153 €
#5Russell Hobbs 23180-56 Smoothie mixérRussell Hobbs 23180-56
Bohaté príslušenstvo
3x 0,7 l + 2x 0,35 l59,99 €
#6Kenwood SB055 smoothie mixérKenwood SB 055
Pracuje v tichosti
2x 0,5 l24,89 €
#7ECG SM 364 Mix Go smoothie mixérECG SM 364 Mix & Go
Výhodná cena
0,6 l + 0,4 l29,99 €

 

7 najlepších smoothie mixérov – detailné porovnanie

Teraz sa poďme pozrieť detailnejšie na jednotlivé faktory, ktoré sme si pri porovnávaní mixérov na smoothie všímali a na základe čoho sme zostavili rebríček. V zozname mixéroch nájdete rôzne typy výkonov, cenové hladiny či veľkosti.

#1 Concept SM 8000 Smoothie mixér

Concept SM 8000 smoothie mixérSte súčasťou veľkej rodiny, ktorej na raňajky nesmie chýbať smoothie? Zbystrite pozornosť, pretože tento mixér sa stane užitočnou súčasťou vašej domácnosti. Concept SM 8000 vás zaujme nielen svojim moderným a luxusným dizajnom, ale aj kvalitným spracovaním surovín pri vysokom výkone.

Výhoda mixéra spočíva aj v jeho obsluhe, ktorá je veľmi jednoduchá a nebudete s ňou mať žiadny problém. Mixér obsahuje 4 prednastavené programy na prípravu zmrzliny, polievok, smoothie a pýšiť sa môže aj jedinečnou funkciou PULSE, ktorú ocenia najmä milovníci raw stravovania. V tomto prípade je príprava jedla veľmi jednoduchá. Stačí si len zvoliť jeden z prednastavených programov podľa vášho želania a výbornú dobrotu máte okamžite hotovú!

Máte veľkú rodinu alebo potrebujete pripraviť väčšie množstvo jedla? Pre mixér Concept SM 8000 to nie je žiaden problém. Súčasťou mixéru je veľká sklenená nádoba s objemom 2 litrov, do ktorej sa zmestí veľký počet surovín bez toho, aby ste ich vopred museli pokrájať na menšie kúsky. O ich kvalitné spracovanie sa postará rýchlosť 33 000 otáčok za minútu a 6 nerezových ostrých nožov, ktorým nerobí problém rozmixovať tvrdé orechy alebo jahodové zrniečka. Hotové jedlo má krásnu krémovú konzistenciu, v ktorej nenájdete ani jedinú hrudku. Hravo si poradí aj s ľadom, s ktorým má väčšina mixérov problém.

Ľahko umývateľná sklenená nádoba je naviac vybavená praktickou odmerkou s LED podsvietením, ktorú je možné ľahko vybrať. Súčasťou nádoby je odnímateľné veko s trojnásobným tesnením a otvorom navrchu, ktorý určite oceníte. Nemusíte tak prerušovať prácu mixéra a jednotlivé suroviny len ľahko prisypete.

Ak svoj deň začínate s mixérom každé ráno, nemusíte sa báť toho, že by ste ostatných členov rodiny či dokonca susedov zobudili. Mixér Concept SM 8000 pracuje v úplnej tichosti a to aj pri najvyššej rýchlosti.

Mixér ponúka taktiež veľkú výhodu ľavákom, ktorí si sami môžu vybrať, ako nádobu nasadia. Na výber majú až zo 4 možností.

 

 

Páči sa nám

 • 4 prednastavené programy
 • špeciálna funkcia PULSE pre priaznivcov surovej stravy
 • veľká 2-litrová nádoba
 • výkon až 33 000 otáčok/min.
 • tichý chod pri práci
 • vhodný aj pre ľavákov

Nepáči sa nám

 • nič, čo by nám výrazne prekážalo sme nenašli

 

#2 G21 Perfect Smoothie

G21 Perfect SmoothieVšetci dobre poznáme dnešnú uponáhľanú dobu, pri ktorej nemáme čas jeden na druhého, nie ešte na prípravu chutných raňajok. Mixér G21 Perfect Smoothie vám môže zaručiť, že rýchle a zdravé raňajky máte na stole už za pár minút. 35-tisíc otáčok za minútu svedčí o rýchlosti a výkonnosti tohto mixéru, ktorý je vhodný na výrobu smoothie a chutných krémových kaší pre deti. Okrem kvalitných rozmixovaných potravín, mixér G21 Perfect Smoothie si hravo poradí so sekaním tvrdých orechov alebo s ľadom.

Mixér je vybavený veľkou 2,5 litrovou plastovou nádobou, ktorú je možné v prípade poškodenia dokúpiť. Táto možnosť je veľmi výhodná, pretože u väčšiny mixérov dostanete len jednu nádobu a náhradné diely nie sú k dispozícii. Keďže súčasťou mixéru je nádoba s veľkým objemom, hodí sa skôr do väčšej rodiny s deťmi. Výhodou veľkého objemu je aj fakt, že potraviny nemusíte krájať na menšie kúsky, úplne bez problémov sa zmestia v celosti.

Nádoba nie je pevne spojená s robustným telom mixéru, stačí ju položiť na stojan s výbežkami a pohodlne pracovať. Údržba celého mixéru je veľmi jednoduchá. Plastová nádoba je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, ktoré pri mixovaní nezachytávajú vôňu a chuť potravín. Nádobu stačí jednoducho umyť a takto je pripravená na ďalšie použitie. Nádoba je odolná voči teplotám od -40°C až 120°C. Obsahuje gumené viečko s otvorom, ktoré slúži na pridanie potravín aj behom samotného mixovania.

Mixér G21 Perfect Smoothie je veľmi ľahko ovládateľný. Keďže neobsahuje žiadne predvolené programy, rýchlosť prípravy jedla si regulujete sami. Máte tak istotu, že vaše jedlo je pripravené presne podľa vašich predstáv. Mixér je vhodný na prípravu zmrzliny, smoothie, koktejlov, mlieka až po detské kaše či teplé krémové polievky.

Na výber máte z troch možných farebných variácií, aby sa k zaradianiu vašej kuchyne perfektne hodil!

 

 

Páči sa nám

 • najsilnejší motor zo všetkých testovaných mixérov, až 35 000 otáčok/min.
 • možnosť dokúpiť si náhradnú nádobu, ak sa pôvodná poškodí
 • obsahuje ergonomickú pomôcku na posúvanie potravín
 • jednoduché ovládanie a ľahká údržba

Nepáči sa nám

 • neobsahuje prednastavené potraviny
 • má hlučnejší chod

 

#3 Delimano Nutribullet 600 W Super Mixer

Delimano NutribulletZískanie správnych stravovacích návykov už nebude nikdy jednoduchšie. Stačí vyskúšať jedinečný Delimano Nutribullet mixér, ktorý patrí k jedným z najobľúbenejších mixérov na celom svete! 6 ostrých nožov s extrakčnými čepeľami vám zaistí vyťažiť z potravín čo najviac živín, a to práve ich rozmixovaním na čo najmenšie časti. Jeho 700 ml nádoba je menšia v porovnaní s inými mixérmi v našom zozname, preto sa bude skôr hodiť do domácnosti dvojíc.

Mixér sa teší veľkej obľube aj vďaka elegantnému vzhľadu, takže ho nemusíte nikam schovávať. Pokojne mu nájdite miesto na kuchynskej linke a uvidíte ako skvelo do vašej kuchyne zapadne. Mixér má kvalitné spracovanie, výborný výkon – 20 000 otáčok za minútu vám vykúzli v momente super rýchle a zdravé jedlo.

Delimano Nutribullet nie je len mixér na smoothie, ale hodí sa na drvenie, krájanie, mixovanie – zvládne naozaj všetko. Je to vynikajúci kompaktný pomocník do každej kuchyne, ktorý je dobre skladovateľný a ovláda sa veľmi jednoducho. Nádobu stačí na telo zatlačiť a následne pootočiť, až kým nádoba nesadne. Nádobe však chýba uzatváranie, preto ak si chcete smoothie vziať zo sebou mimo domu, musíte si ho preliať do inej nádoby.

 

 

Páči sa nám

 • dizajnový kúsok
 • väčšia nádoba (0,7 l) než je štandard pri mixéroch podobnej kategórie
 • kompaktné rozmery, ale zachovaný skvelý výkon 20 000 otáčok/min.
 • jednoduché ovládanie

Nepáči sa nám

 • neobsahuje tlačítko na zapnutie a vypnutie
 • chýba uzatvárateľný vrchnák na nádobu

 

#4 Catler PB 4010

Catler PH 4010 Smoothie mixérStolový mixér Catler PB 4010 vás očarí svojím minimalistickým dizajnom a maximálnou funkčnosťou. Výkonný 1000W motor vám okamžite pripraví osviežujúci koktejl alebo zdravé smoothie. Vďaka silnému motoru a vysokým otáčkam mixér nemá problém rozmixovať akékoľvek potraviny na najjemnejšiu kašu.

Kvalitné spracovanie potravín je len jedným z mnohých plusov mixéru Catler PB 4010. Pýšiť sa môže luxusným nožovým systémom KinetixTM pre maximálny výsledok. Tvar nádoby a nožové jednotky sa postarajú aby nevznikali žiadne miesta, kam by sa potraviny mohli skryť. Plastové nádoby sú veľmi jednoduché na údržbu, stačí ich vložiť do umývačky riadu a hotovo.

Okrem samotného mixéru dostanete k objednávke 2 hrnčeky na smoothie s objemom 500 ml a 2 praktické viečka na uzavretie. Smoothie si tak pokojne môžete vziať so sebou do práce či do školy.

 

 

Páči sa nám

 • výkonný motor s 25 000 otáčkami/min.
 • kvalitné zmixovanie a veľmi jemná konzistencia hotového smoothie
 • dva hrnčeky v balení s uzatváraním na cesty

Nepáči sa nám

 • k takému silnému motoru by sa hodila jedna väčšia nádoba, aby sme nemuseli mixovať 2x

 

#5 Russell Hobbs 23180

Russell Hobbs 23180-56 Smoothie mixérSmoothie mixér Russell Hobbs je jednoznačným víťazom v počte kusov príslušenstva. Súčasťou balenia je 5 nádob, 3 väčšie a 2 menšie. Každá nádoba obsahuje uzatvárateľné viečko, ktoré výborne tesní, a preto si svoj obľúbený nápoj môžete kľudne zobrať na cestu alebo ako zdroj energie pri športe. Balenie obsahuje taktiež viečko s dierkami, ktoré je vhodné na servírovanie.

Mixér je ideálny pre milovníkov a vyznávačov zdravého životného štýlu, ako aj pre ľudí, ktorí potrebujú dostať do organizmu väčšie množstvo minerálov a potrebných vitamínov. Russell Hobbs 23180 sa vyznačuje moderným dizajnom a veľkou stabilitou.

Je vhodný na prípravu smoothie, polievok a krémových omáčok za krátky čas. Pomelie naozaj všetko, a to od ľadu, mäsa, orechov, kávy až po samotné ovocie či zeleninu. Načo kupovať veľa rôznych spotrebičov, keď mixér Russell Hobbs 23180 zvládne takmer všetky funkcie.

 

 

Páči sa nám

 • bohaté príslušenostvo v balení
 • výborné tesnenie nádob, preto si môžete zobrať zo sebou von aj keď idete športovať
 • multifunkčné použitie v kuchyni

Nepáči sa nám

 • motor sa po čase začne prehrievať
 • neobsahuje tlačidlo na zapnutie a vypnutie
 • hlučnejší chod

 

#6 Kenwood SB 055

Kenwood SB055 smoothie mixérKompaktný stolový mixér Kenwood SB 055 sa stane milovníkom celej vašej rodiny. Je perfektný na výboru smoothie a iných krémových pochúťok.Odporúčame nakrájať ovocie na menšie kúsky, pretože mixér pri väčších kusoch zanecháva hrudky. V balení dostanete 2 nádoby s viečkami na uzatváranie. Zdravé smoothie tak môžete pribaliť deťom na cestu do školy.

Mixér je menší, a tak sa veľmi ľahko skladuje a nezaberá takmer žiadne miesto. Pracuje v tichosti, takže príprava jedla skoro ráno už nebude žiaden problém. Mixér sa veľmi jednoducho ovláda a na výber máte z dvoch rýchlostí a funkciu pulz. Napriek tomu, že celý mixér je vyrobený z kvalitného plastu, je stabilný s protišmykovými nožičkami. Celý mixér je možné rozobrať pre dokonalé vyčistenie.

 

 

Páči sa nám

 • rozumný pomer kvality a ceny
 • dve nádoby v balení s uzatváraním
 • tichý chod pri práci

Nepáči sa nám

 • nemá možnosť regulovať rýchlosť otáčok
 • občas zanecháva hrudky, ovocie je treba krájať na menšie kúsky

 

#7 ECG SM 364

ECG SM 364 Mix Go smoothie mixérČo je lepšie ako začať svoj deň s poriadnou dávkou čerstvého ovocia? Mixér ECG SM 364 dokonalo rozmixuje ovocie a zeleninu pre vaše smoothie. Mixér sa jednoducho obsluhuje, neobsahuje žiadne tlačítka, nádobu stačí zatlačiť na telo mixéra a chutná maškrta je hneď na svete!

Tento zelený drobček je kompaktný, malý a výborne sa skladuje. Nezaberie žiadne miesto a pokojne si ho môžete vziať so sebou, aj keď niekam cestujete. Je vybavený ostrými kvalitnými nerezovými nožmi, dvoma nádobami s objemom 600 a 400 ml.

Praktický mixér ECG SM 364 vám pri čistení ušetrí veľa času, ako aj rýchlosťou pri svojej práci. Pre maximálne pohodlie a stabilné pracovanie s mixérom obsahuje protišmykové nožičky. Okrem smoothie je vhodný aj na prípravu polievok a krémových omáčok.

 

 

Páči sa nám

 • cenovo dostupný mixér
 • veľmi kompaktné rozmery, nezaberá veľa miesta
 • dve rôzne veľkosti nádob

Nepáči sa nám

 • rozmery sa podpísali na výkone motora, treba mixovať s prestávkami
 • potraviny treba krájať na malé kúsky
 • má hlučnejší chod

Užitočné tipy, ako si vybrať smoothie mixér

Ako si vybrať mixér na smoothieAko ste si všimli v našej podrobnej recenzii, na trhu sú k dispozícii rôzne druhy mixérov. Aby ste z ich používania vyťažili maximum, je dobré si pred samotnou kúpou ujasniť niekoľko vlastností, ktoré od mixéra očakávate. Stačí si odpovedať na tieto štyri otázky:

1. Aký mám na smoothie mixér rozpočet?

Ceny mixérov sa pohybujú od niekoľko desiatok eur až po stovky za tie s najsilnejším výkonom. Ak viete, že si smoothie budete pripravovať iba občas na ozvláštnenie dňa, nie je potreba investovať do drahého mixéra a postačí aj lacnejší a menší, aj keď má menšie nádoby na prípravu. Naopak, pre rodiny je výhodnejšie investovať do drahšieho modelu a okrem mixovania väčšieho množstva ovocia a zeleniny, ktoré spotrebujete na smoothie pre celú rodinu, ho využijete aj na prípravu polievok alebo kaší pre deti. Za jednorázovú investíciu tak získate multifunkčného pomocníka do kuchyne, ktorý vám uľahčí varenie.

2. Aký silný výkon potrebujem?

Na mixovanie ovocia a zeleniny pokojne postačia aj lacnejšie modely, no ak chcete mixér využiť na ľad, orechy alebo iné tvrdšie potraviny, určite sa oplatí zakúpiť mixér so silnejším motorom. Ten využijete aj pri príprave iných jedál, najmä ak máte veľkú rodinu alebo k vám často chodia na návštevy a varíte vo veľkom množstve.

3. Pre koľko ľudí smoothie pripravujem?

Pre veľkú rodinu sa oplatí jednorázová investícia do výkonnejšieho mixéra s väčšou nádobou, ktorý na jedenkrát pomelie všetko na jemné smoothie. Samozrejme, nápoj pripravíte aj na menšom, no podstata je šetrenie času a takto by ste museli všetko mixovať dvakrát. Ak si smoothie pripravujete sami alebo pre svoju polovičku, postačí aj mixér s nádobou 0,5 – 0,7 litra. 

4. Koľko priestoru mám v domácnosti?

Nie každý má k dispozícii obrovskú kuchyňu s množstvom úložného priestoru. Každý nový spotrebič vytvára pocit väčšieho neporiadku a zaplnenie priestoru. Vtedy siahajte po mixéroch s komplaktnejšími rozmermi, ktoré sú malé, skladné a dokonca si ich môžete so sebou vziať aj keď cestujete mimo domov. Väčšie mixéry sú vyššie, preto zaberajú viac miesta. Hodia sa skôr do domácností, kde máte na spotrebiče vyhradenú samostatnú skriňu a nemusíte ich nechávať na kuchynskej linke.

Chcete si urobiť vlastný prieskum?

Preklikajte sa viacerými smoothie mixérmi a zistite, ktorý vyhovuje vám. Bohatý sortiment a pozitívne hodnotenia zákazníkov majú tieto e-shopy (do obchodu sa dostane po kliknutí na logo):

 

TPD logo
logo Kokiskashop

Michel Struharova

Cestovateľka a bežkyňa, ktorá s 10 kg batohom 3 roky spoznávala svet. Teraz zdoláva slovenské kopce a pomáha klientom rozprávať príbehy ich značiek. Na Výživovo.sk píše predovšetkým o milovanom behu a športovej výžive.

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra