Lenka Librová Svet zdravia Schudla 19 kg

Lenka Librová

Všetko začalo náhodou. Stretla som kamarátku, respektíve skôr ona stretla mňa. Vôbec som ju nepoznala. Nestretla som ju dlhšiu dobu, veľmi sa zmenila a pristalo jej to. A tak som z nej dostala všetky informácie o Svete zdravia.

Čítať celý príbeh
Miloslava Reinová Svet zdravia Schudla 9 kg

Miloslava Reinová

Volám sa Mila a mám 48 rokov. Rozhodla som sa napísaním môjho príbehu inšpirovať nielen ženy, ktoré sú ako ja v období menopauzy, ale aj ďalšie.

Čítať celý príbeh
Petra Mitášová Svet zdravia Schudla 14 kg

Petra Mitášová

Moja cesta k chudnutiu trvala rok. V roku 2015 som na Facebooku videla upútavku na chudnutie pod dohľadom odborníka. Povedala som si, že pôjdem na vstupné meranie, zistím ako na tom som a začnem sama pomaly chudnúť.

Čítať celý príbeh
Majorová Marta Svet zdravia Schudla 12 kg

Marta Majorová

Najmladšieho syna čakala oslava 40 rokov. Začala som uvažovať, ako sa budem cítiť v spoločnosti ľudí v najlepšom veku života, keď mi opúchajú členky, bolí ma chrbát, prejdem pár krokov a nemôžem chytiť dych.

Čítať celý príbeh
Eva Holejšovská Svet zdravia Schudla 25 kg

Eva Holejšovská

Je to rok, čo som celá nešťastná sedela pri počítači a premýšľala o živote. Mala som 25 rokov a vážila 110 kíl. Nadol to nešlo. A tak som hľadala možnosti, čo s tým robiť.

Čítať celý príbeh
Soňa Malá Svet zdravia Schudla 23 kg

Soňa Malá

Pretože pracujem v zdravotníctve, vidím okolo seba veľa ľudí s nadváhou a so zdravotnými problémami. Povedala som si, že takto dopadnúť nechcem.

Čítať celý príbeh
Monika Malinová Svet zdravia Schudla 7 kg

Monika Malinová

Mám 42 rokov a celý život som mala problémy s váhou. S pribúdajúcim vekom sa ručička na váhe nezadržateľne posúvala vyššie a vyššie.

Čítať celý príbeh
Blanka Jamborová Svet zdravia Schudla 13 kg

Blanka Jamborová

Chcela som sa s vami podeliť o to, ako som sa dostala k chudnutiu so Svetom zdravia. Už dlhšiu dobu som uvažovala, že musím so sebou niečo urobiť.

Čítať celý príbeh
Ilona Bartoňová Svet zdravia Schudla 13 kg

Ilona Bartoňová

Počas posledných piatich rokov som pribrala 18 kg. Cítila som sa unavená a so svojim vzhľadom nespokojná.

Čítať celý príbeh
Helena Jarošová Svet zdravia Schudla 10 kg

Helena Jarošová

Svet zdravia som objavila vďaka odporúčaniu mojej kolegyne z práce. Dlho som si už túto alternatívu chudnutia pripúšťala, pretože problém s váhou som mala väčšinu svojho života aj napriek tomu, že som v mladosti bola aktívnou športovkyňou.

Čítať celý príbeh