Super PRSIA. Účinky, skúsenosti, predaj [recenzia] - Výživovo.sk

Ucelená recenzia tabletiek na zväčšenie pŕs Super PRSIA + štíhla línia, vrátane krému

Titulná fotka k recenzii Super PRSIA

VYSKÚŠAJ ZADARMO
OMEGA 3 z nórskeho lososa ZADARMO
Výživový doplnok pre chrupavky, kosti a svaly ZADARMO na 30 dní
Vitamín K2 - mesačné balenie zadarmo

Nenadarmo sa hovorí, že prsia sú jednou z najúčinnejších ženských zbraní. Potvrdzuje to aj  výskum publikovaný v „Archives of Sexual Behavior“ s čašníčkami v reštaurácii, v ktorom sa ukázalo, že pri hodnotení fyzickej atraktivity, mužom záleží viac na veľkosti pŕs než ich tvare. (1) Zatiaľ, čo niektoré ženy sú svojim dekoltom doslova magnetom na mužské pohľady, iné musia hľadať spôsoby, ako zväčšiť prsia tak, aby sa v podprsenke nestratili.  Áno, vypchávky či push-up podprsenky sú jedným z riešení, avšak ich nosenie nie je zrovna najkomfortnejšie. Jedným z cenovo prijateľných riešení sú tabletky na zväčšenie pŕs Super PRSIA. Sľubujú tak zmenu veľkosti pŕs, ako i štíhlu líniu.

Znie to až príliš dobre, však? Poďme sa teda spoločne pozrieť čo je na tom pravdy.  Okrem základných informácií o zložení, užívaní a účinkoch si posvietim aj na nezávislé recenzie užívateliek v diskusných fórach.

Výrobca tabletiek Super PRSIA

Výživový doplnok Super PRSIA nie je medzi doplnkami na zväčšenie pŕs žiadny nováčik. V roku 2011 ho uviedla na trh slovenská spoločnosť Imperial Vitamins so sídlom vo Vrútkach. Spolu s oficiálnym schválením Úradu verejného zdravotníctva sa môže pochváliť certifikátom GMP kvality. To znamená, že pri jeho výrobe boli dodržané všetky striktné predpisy a normy, vďaka čomu sa ku vám dostane bezpečný produkt tej najvyššej kvality. (2)

Tabletky na zväčšenie pŕs Super PRSIA prešli dôkladným testovaním a spĺňajú všetky požiadavky.

Originálne balenie tabletiek na zväčšenie pŕs Super PRSIA

Na akom princípe fungujú?

Tajomstvom úspechu tabletiek Super PRSIA je unikátna kombinácia liečivých bylín, ktoré sú okrem vitamínov, minerálov a iných zdraviu prospešných látok bohaté na fytoestrogény. Prírodné látky s účinkami veľmi podobnými estrogénu. Jednému z kľúčových pohlavných hormónov v ľudskom organizme. U žien zahajuje svoju činnosť okolo 8 roku života, kedy zabezpečuje ukladanie tuku do prsného tkaniva, výsledkom čoho je rast prsníkov. V období klimaktéria produkcia estrogénu klesá, prsia sa stávajú ochabnutejšie a menšie. (3) Tabletky Super PRSIA sú vhodné pre ženy všetkých vekových kategórií. Pomôžu tak mladým slečnám po 18-tke dosiahnuť príťažlivejší dekolt, ako i starším dámam v menopauze, ktoré chcú byť stále atraktívne.

TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PŔS
BreastEXTRA+
Super prsia
DecoFemm Beauty Breast

Zloženie

Výrobca sa pýši nielen dlhodobou tradíciou, ale najmä prírodným zložením. Jedna tabletka obsahuje extrakty z 10 rôznych druhov rastlín.

Palma plazivá

Táto nízka, nenápadná rastlinka sa za čias Indiánov používala ako prírodná zbraň proti kašľu či problémoch s trávením. Aktuálne je považovaná za účinný liek pri liečbe ochorení prostaty alebo bolestivej menštruácii. Reguluje hladinu pohlavných hormónov, konkrétne estrogénov a podporuje produkciu prolaktínu, ktorý má na starosti reprodukciu buniek v oblasti prsnej žľazy. (4)

VEDELI STE, ŽE: tento druh paliem sa v okolí Floridy dožíva 500 až 700 rokov.

Senovka grécka

Liečivá bylina pôvodom zo západnej Ázie. Obsahuje viaceré zdraviu prospešné látky: bielkoviny, aminokyseliny, vitamín C, fosfor, železo, draslík a fytoestrogény. Vzhľadom na to má senovka skutočne komplexný účinok. Nielenže stimuluje rast prsníkov, vyrovnáva hladinu hormónov, ale tiež zlepšuje trávenie, podporuje činnosť nervovej sústavy a do istej miery znižuje riziko rakoviny hrubého čreva. Senovke sa výborne darí aj v našich končinách, môžete si ju teda vypestovať pokojne aj na záhrade. (5)

TIP: Senovka má využitie i v kulinárstve ako korenina. Nenechajte sa odradiť horkastou chuťou semien, po jemnom opražení získajú prijemnú orieškovo-karamelovú príchuť.

Dioskórea huňatá

Malá rastlina s listami v tvare srdiečok, ktorá patrí k cenným zdrojom fytoestrogénov. Podporuje rast pŕs, uľavuje od menštruačných bolestí a návalov tepla pri menopauze. Dokonca, za čias Aztékov, sa extrakt z podzemku tejto byliny užíval aj pri tráviacich ťažkostiach a neutíchajúcom kašli. (6)

Fenikel obyčajný

Liečivá bylinka so Stredomorskými koreňmi, ktorá je známa hlavne svojou prenikavou vôňou. V jej zložení nechýbajú fytoestrogény, silica, flavonoidy či vitamín C. Fenikel sa podieľa na regulácii hladiny pohlavných hormónov, zlepšuje činnosť tráviacej sústavy, posilňuje imunity, detoxikuje telo a zvyšuje produkciu materského mlieka. V primeranom množstve, najmä vo forme čaju je vhodný aj pre menšie deti, vrátane dojčiat. (4)

Fenikel je bohatý tak na fytoestrogény, ako aj vitamín C a flavonoidy.

Semienka Feniklu obyčajného sú výborným zdrojom fytoestrogénov

Benedikt lekársky

Na pohľad veľmi pekná rastlinka s pichľavými fialkovými plodmi sa využíva pri problémoch s trávením. Zlepšuje činnosť čriev, uľavuje od bolestivých kŕčov v bruchu a nepríjemného nadúvania. V kombinácii s 1 čajovou lyžičkou senovky pozitívne vplýva na tvorbu mlieka, čo ocení nejedna dojčiaca mamička. (5)

L – tyrozín

Dôležitá neesenciálna aminokyselina, ktorá vzniká syntézou fenylalanínu. L-tyrozín je obľúbený hlavne medzi športovcami. Dodá im potrebnú energiu, postará sa o správnu činnosť svalstva a urýchli proces regenerácie po ťažšom tréningu. Nemožno opomenúť ani jeho schopnosť potlačiť chuť do jedla, čomu sa potešia najmä dámy s cieľom schudnúť. (2)

Morské riasy

Kelp morské riasy sú zdrojom viac ako 70 minerálovvlákniny. Pomáhajú urýchliť spaľovanie tukov a znížiť ich vstrebávanie, čím zároveň napomáhajú k úbytku hmotnosti. S chudnutím úzko súvisí aj podpora detoxikačných procesoch v tele, počas ktorých sa telo zbavuje všetkých škodlivých látok. Bez odozvy však nezostanú ani nechty a vlasy. Tie sa stanú nielen vizuálne, ale i štrukturálne pevnejšie. (2)

Angelika

Čínska rastlina prezývaná aj bylina gynekologického významu. Niet sa čomu diviť. Je bohatá na rastlinné steroly a fytoestrogény, podieľajúce sa na vyrovnávaní hladiny vybraných hormónov. Svoju silu preukazuje tiež pri tráviacich ťažkostiach, keďže uľavuje od bolesti žalúdka a podporuje správnu činnosť pečene. Vzhľadom na spomínané účinky ju výrobcovia s obľubou pridávajú do rôznych bylinných likérov. (5)

Damiána

Drobná bylina s typickou sladkastou vôňou sa už niekoľko desaťročí považuje za silné afrodiziakum. U žien a mužov zvyšuje sexuálny apetít, teda prebúdza chuť na sex. Zároveň má pod kontrolou hladinu cukru v krvi či reguláciu telesnej hmotnosti. Navodzuje v organizme pocit plnosti a zabezpečuje psychickú pohodu. (2)

Srdcovník

Poslednou zložkou tabletiek SuperPRSIA je srdcovník. Svojimi liečivými účinkami pomáha tak ženám s gynekologickými problémami, ako i úzkostnými stavmi, psychickou nepohodou a kardiovaskulárnymi problémami. Vrátane vnútorného použitia sa zvykne prikladať aj ako obklad na rany, prípadne hemoroidy. (4)

UPOZORNENIE: Srdcovník je síce liečivá bylina, avšak pri prekročení maximálnej dennej dávky – 1,5 g môže spôsobiť vážne zdravotné komplikácie.

Účinky Super PRSIA

S prihliadnutím na zloženie a podiel fytoestrogénov, tabletky Super PRSIA + štíhla línia slúžia tak na zväčšenie pŕs min. o jednu konfekčnú veľkosť, ako aj ich spevnenie. Vrátane pozitívnych zmien týkajúcich a prsníkov, nemožno zabúdať ani na ostatné ich účinky. Podľa údajov štúdie amerických vedcov až 93% žien sa po 60 dňoch pravidelného užívania potešilo úbytku hmotnosti približne o 3,5 kg. Viaceré ženy pocítili zmiernenie menštruačných bolestí, príznakov klimaktéria či zmeny v pružnosti a hebkosti pokožky. Navyše, so zväčšujúcimi sa prsiami, stúpa aj sebavedomie. (2)

Nežiadúce účinky

Ako som už naznačila, odborníci z Imperial Vitamins si dávajú pri výrobe záležať hlavne na kvalite spracovávaných bylín, z ktorých následne robia čistý extrakt. Dôkladne dodržujú celý výrobný postup a stanovené množstvá, čím predchádzajú riziku vedľajších účinkov. Každý organizmus je však iný a nemožno so 100% istotou povedať, ako bude na tabletky Super PRSIA reagovať. V prípade teda, že začnete pociťovať bolesti hlavy, nevoľnosť alebo iné príznaky, ktoré ste  predtým nemali, ihneď užívanie prerušte a navštívte svojho lekára.

DOBRÁ RADA:  Na začiatok si zakúpte tzv. štartovacie balenie na 10 dní. Počas nich si môžete overiť či u vás tabletky nevyvolajú alergickú reakciu, prípadne ako ich váš organizmus príjme.

Dávkovanie odporúčané výrobcom

Výživový doplnok Super PRSIA sa užíva 3-krát za deň po jednej tablete, ideálne ráno, na obed a večer. Každú dávku zapite dostatočným množstvom čistej vody. Nezaťaží tak žalúdok a rýchlejšie sa spracuje. Pre dosiahnutie maximálneho účinku je potrebné dodržať stanovené dávkovanie a neprekračovať dennú dávku. Prvé účinky sa zvyknú prejaviť už po 10 dňoch, avšak ideálne je Super PRSIA užívať minimálne mesiac. Následne výrobca odporúča každých 6 mesiacov užívať tzv. udržiavaciu dávku – 90 tabliet.

Balenia a ceny tabletiek Super PRSIA

Výrobca ponúka hneď niekoľko klasických, ale i zvýhodnených balíčkov v kombinácii s ďalšími produktami. Najskôr začnem najmenším, štartovacím balíčkom s 30 tabletami, ktorý stojí na oficiálnom eshope 19,90 €. Za väčšie, tzv. pokračovacie balenie zahŕňajúce 90 kapsúl zaplatíte 29,90 . Kompletnú procedúru so 180 tabletami si máte možnosť kúpiť za 49,90 €. Taktiež sú k dispozícii rôzne kombinované balíčky, tablety + krém, prípadne špeciálny cestovný box pre pohodlné uskladnenie Super PRSIA Bra podprsenky.

TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PŔS
BreastEXTRA+
Super prsia
DecoFemm Beauty Breast

Ďalšie produkty

Udržať prsia v dobrej kondícii, krásne tvarované vám pomôžu aj ďalšie produkty, konkrétne Super PRSIA krém a Super PRSIA Bra. Poďme si ich bližšie predstaviť.

Super PRSIA krém

Obsahuje extrakty liečivých bylín ako je diskórea, ostroperec, srdcovník a požlť. Má blahodárne účinky na pokožku prsníkov. Hydratuje ju a vypína, výsledkom čoho sú pevné a pozdvihnuté prsia. Krém treba do pŕs vmasírovať jemnými krúživými pohybmi 2-krát za deň. Pozor na bradavky, tie nenatierajte. Ak chcete dosiahnuť maximálny účinok, používajte Super PRSIA krém spolu s tabletkami Super PRSIA + štíhla línia. Podľa informácií výrobcu sa prvé výsledky krému dostavia už po 20 dňoch od začiatku užívania.

Super PRSIA krém hydratuje a vypína pokožku v oblasti prsníkov, čím ich zároveň aj pozdvihne.

Super PRSIA krém je určený na hydratáciu a vypnutie pokožky pŕs. Cena je aktuálna k dátumu písania recenzie.

Super PRSIA Bra

Podprsenka, ktorá sľubuje zväčšenie pŕs o dve konfekčné veľkosti. Je vyrobená z priedušného bezšvového materiálu a spĺňa všetky prísne hygienické štandardy. Z vnútornej strany košíkov disponuje špeciálnym lepidlom ukrytým pod fóliou. Tú stačí jednoducho dať dole, ODLOŽIŤ, nie zahodiť, bradavku nasmerovať do vyznačeného kruhu v strede a okolité časti jemne popritláčať. Následne, pomocou šnúrok sa dá podprsenka ľahko stiahnuť, prípadne uvoľniť a vytvarovať prsia podľa predstáv. Super PRSIA Bra je možné použiť viackrát, na akúkoľvek udalosť. Nemá ramienka, vzhľadom na to sa hodí najmä na slávnostnejšie príležitosti k šatám s odhalenými ramenami.

Super prsia BRA zväčší prsia až o dve veľkosti

Super prsia BRA zväčší prsia až o dve veľkosti

TIP:  Prsia pred samotným prilepením podprsenky jemne nadvihnite, zväčšíte tak ich objem.

Skúsenosti užívateľov

Účinky, ktoré uvádza výrobca na oficiálnej stránke sú síce lákavé, avšak skutočné výsledky užívateľov môžu byť úplne iné. Z tohto dôvodu som si urobila prieskum vybraných diskusných fór (modrykonik, forum.zdravie.sk) a zamerala sa na objektívne recenzie, nezávisle od toho či sú pozitívne alebo negatívne.

Hneď na úvod ma milo prekvapila pomerne živá diskusia a množstvo príspevkov, čo len potvrdzuje fakt, že tabletky Super PRSIA sú etablované na trhu už niekoľko rokov. Ich pravidelné užívanie prinieslo viacerým užívateľkám vytúžený výsledok v podobe zväčšenia pŕs. Chválou však nešetrili ani pri pozitívnych účinkoch na pleť, ktorá bola čistejšia a sviežejšia.

„Ahojte, ja ich mám už 10 deň, pleť je úplne čistá a super, aj pigmentové fľaky čom som mala trochu nad hornou perou sú slabšie a prsia plnšie, tak uvidíme, čo bude ďalej, inak vedľajšie účinky nie sú u mňa žiadne a nedávam sa odradiť žiadnymi kecami ako to nepomáha a podobne.“

Zdroj: Ivettka, modrykonik.sk

Užívateľka si pochvaľuje viditeľné zmeny v súvislosti s veľkosťou pŕs.

Pozitívna skúsenosť jednej z užívateliek

Zdroj: misinka323, modrykonik.sk

 „ahojte, tak treba užiť minimálne tu 90ku a mala by si vidieť rozdiel aj cítiť. Mne to odstránilo aj menštruačne bolesti, kedysi som mávala riadne kŕče, bola som na liekoch a teraz mi prejdú ani neviem ako, čo je základ. Inak je aj nový super prsia krém a ten je super.“

Zdroj: matildamt, modrykonik.sk

Kým sľubovaný efekt zväčšenia pŕs sa skutočne dostavil, s chudnutím to už také dobré nie je. V recenziách dámy často opakovali, že k žiadnemu úbytku na váhe nedošlo, ak aj áno, bol len minimálny.

Negatívna recenzia týkajúca sa

Negatívna skúsenosť užívateľky s výživovým doplnkom Super PRSIA

Zdroj: ewa84,modrykonik.sk

Na druhej strane však musím zdôrazniť, že ide o výživový DOPLNOK, ktorý má úlohu len podporného prostriedku. Bez zmeny životosprávy a pohybovej aktivity pôjdu kilá dole len veľmi ťažko a pomaly. Potvrdením je aj recenzia Stely, ktorá užívanie doplnila o pohybovú aktivitu:

Tieto tabletky beriem druhé balenie a schudla som 1,5kg, aj cvičím, ale nie som taká hladná a lepšie mi spaľuje. Prsia mám pevnejšie, myslím, že aj väčšie. som prekvapená, ale naozaj to funguje, pretože aj kamarátke, ktorá mi to odporučila to zabralo podobne.“

Zdroj: STELA 155, forum.zdravie.sk

Výhody a nevýhody

  • 10 účinných látok (9 bylín) v jednej tablete
  • má priaznivý vplyv aj na kvalitu pokožky
  • pestrá ponuka produktov, nielen tabletky, ale i krém, podprsenky
  • výborný zákaznícky servis
  • slabý účinok na zníženie telesnej hmotnosti

Dostupné alternatívy

Nevyhovuje vám zloženie Super PRSIA + štíhla línia alebo máte na niektorú zo zložiek alergiu? Prinášam vám pár tipov na ďalšie výživové doplnky podobného charakteru. Patrí k nim napríklad výživový doplnok BreastExtra+. Zahŕňa výťažky z 8 liečivých bylín s vysokým obsahom fytoestrogénov. Zakúpiť si ho môžete nielen vo vybraných lekárňach, ale i cez oficiálny eshop megaprsia.sk. Krajšie prsia bez operácie sľubujú tabletky Mamma Mia, ktoré taktiež vsadili na silu bylinných extraktov. Vrátane tabliet výrobca ponúka aj krém na zväčšenie a pozdvihnutie poprsia. Trojicu uzatvára Decolen Forte, ktorý rovnako stimuluje rast pŕs prírodnými prostriedkami. Predáva sa v 60 ks balení v známych lekárňach a na internete.

TABLETKY NA ZVÄČŠENIE PŔS
BreastEXTRA+
Super prsia
DecoFemm Beauty Breast
Výživové doplnky s veľmi podobným účinkom ako Super PRSIA

Mamma Mia, BreastExtra+, Decolen

Časté otázky

Ak sa chcete dozvedieť o tabletkách Super PRSIA + štíhla línia čo najviac informácií, rozhodne nepreskočte nasledujúce otázky a odpovede.

Kde kúpiť tabletky Super PRSIA ?

Máte si ich možnosť zakúpiť tak prostredníctvom oficiálneho eshopu superprsia.sk, ako i v lekárňach Pilulka.sk, mojalekaren.sk, prípadne Lieky24. Odporúčam však uprednostniť priamo eshop, kde sú k dispozícii viaceré zvýhodnené balíčkydopravou ZDARMA. Navyše, výrobca ponúka aj osobný odber vo Vrútkach, konkrétne v priestoroch centrálneho skladu.

Kedy sa dostavia prvé výsledky?

Ako som už pri nežiadúcich účinkoch naznačila, aj tu je potrebné mať na zreteli, že každý organizmus je iný. Niektoré ženy sa tešia z prvých výsledkov po pár dňoch, iné na výsledok čakajú aj dva týždne. U mladých žien do 30 rokov spravidla prichádzajú prvé viditeľné zmeny po 5 dňoch. V prípade starších žien sa výsledky zvyknú dostaviť za 10 – 14 dní.

Pre koho nie je výživový doplnok Super PRSIA vhodný?

S prihliadnutím na niektoré účinky liečivých bylín, najmä čo sa týka úbytku hmotnosti nie sú tieto tabletky určené pre tehotné a dojčiace ženy. Rovnako by sa im mali vyhnúť aj slečny mladšie ako 18 rokov a samozrejme dámy alergické na niektorú zo spomínaných zložiek.

Moje záverečné zhodnotenie

Výrobcovia tabletiek na zväčšenie pŕs rozhodne nešetria sľubmi. Inak tomu nebolo ani v prípade doplnku Super PRSIA, ktorý okrem zväčšenia pŕs zaručuje aj štíhlu líniu a krajšiu pleť. Priznám sa, zo začiatku som tomu veľmi nedôverovala. Skutočne bohaté zloženie ma však postupne presvedčilo o opaku. Doposiaľ som sa nestretla s výživovým doplnkom, ktorý by obsahoval až 9 liečivých bylín v jednej tablete. Rovnako pozitívne hodnotím aj pomerne širokú ponuku balení, vrátane špeciálnych produktov (krém, podprsenky) a výborný zákaznícky servis. Na druhej strane, ak vám ide (aj) o úbytok hmotnosti, odporúčam siahnuť skôr po niektorej z diét, prípadne tabletkách určených primárne na chudnutie. Super PRSIA síce deklarujú štíhlu líniu, avšak bez cvičenia a úpravy stravy sa zmien na hmotnosti pravdepodobne nedočkáte.

Výhody a nevýhody tabliet Super PRSIA

Záverečné hodnotenie Super PRSIA

Neviem ako vás, ale mňa tabletky Super PRSIA  veľmi príjemne prekvapili a trošku aj zaskočili. Úprimne som k takýmto doplnkom výživy skôr skeptická. Aký je váš názor, dôverujete tabletkám na zväčšenie pŕs alebo skôr veríte v silu push-up podprsenky a vypchávok? Prípadne máte nejaké vychytávky ako zväčšiť prsia? Poteším sa, ak mi o nich napíšete do komentárov pod článkom.

ZDROJE:

(1) Determinants and consequences of female attractiveness and sexiness: realistic tests with restaurant waitresses. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18543091

(2) Oficiálna stránka SuperPRSIA + štíhla línia. Dostupné na: https://superprsia.sk/

(3) Estrogeny: Dostupné na: https://www.wikiskripta.eu/w/Estrogeny

(4) Liečivé rastliny (palma, fenikel, srdcovník) Dostupné na: https://www.liecive.herba.sk/

(5) Senovka, benedikt, angelika. Dostupné na: http://www.herbaria.info/

(6)  Diskórea huňatá. Dostupné na: https://botanic.sk/

5/5 - (1 vote)

Majka Mráziková

Obdivovateľka prírody, milovníčka štvornohých chlpáčov, a tak trochu introvertka. V živote sa riadim mottom: „S úsmevom je deň krajší.“ Svojimi článkami sa preto snažím nielen pomôcť, ale aj vyčariť úsmev na tvári :)

Komentovanie článku:

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra