Petra Mitášová Svet zdravia

Moja cesta k chudnutiu trvala rok. V roku 2015 som na Facebooku videla upútavku na chudnutie pod dohľadom odborníka. Povedala som si, že pôjdem na vstupné meranie, zistím ako na tom som a začnem sama pomaly chudnúť.

Rok uplynul ako voda, ani deko z mojej váhy neubudlo a po roku mi volali zo Sveta zdravia, či nechcem prísť na kontrolné merania. Bola som veľmi rada, pretože už viac ako mesiac som mala v hlave myšlienku, že sama chudnutie naozaj nezvládnem a potrebujem pomoc a hlavne aj vedenie, či to robím dobre.

Dospela som k tomu aj vďaka zdravotným ťažkostiam, a tých teda bolo viac: migrény, ekzém, zažívacie ťažkosti, extrémne vysoký krvný tlak, opuchy v tvári. Povedala som si, dosť.

Začala som v apríli a v septembri som už mala o 12 kilogramov tuku menej.

Mám obrovskú radosť z toho, že to ide a to, že sa cítim ľahko a spokojne sa odrazilo aj v mojom rodinnom živote. Všetkým, ktorí sa trápa so svojimi nadbytočnými kilami sami, odporúčam rezervovať si termín.

Zverte sa do rúk našich odborníkov a pozerajte sa, ako kilá začnú ubúdať. Objednajte sa na úvodnú konzultáciu len za 7,90 €. Toto chcem!

Tabuľka výsledkov

VÁHA ŠÍRKA V PASE
PRED: 96,5 kg PRED: 108 cm
PO: 82,4 kg PO: 91 cm