Miloslava Reinová Svet zdravia

Volám sa Mila a mám 48 rokov. Rozhodla som sa napísaním môjho príbehu inšpirovať nielen ženy, ktoré sú ako ja v období menopauzy, ale aj ďalšie.Vždy som bola skôr plnoštíhla, aj keď športujem. Hlavný dôvod u mňa bolo zlé stravovanie. Cez deň som jedla minimálne, večer som sa doslova “napchala”.

A ďalšia vec – milujem sladké.

Posledný rok som vnímala, že váha stále stúpa, cítila som sa stále unavená, bez energie, mala som zažívacie ťažkosti (časté hnačky, nadúvanie), a hlavne mi nadbytočné kilá prekážali pri pohybe.

Aj keď som sa dlho rozhodovala, či sa mám prihlásiť do Sveta zdravia, som teraz veľmi rada, že som to urobila.

Po troch mesiacoch, kedy som sa stravovala podľa jedálnička “priamo na mieru”, pridala som aj pravidelný pohyb, cestu na bicykli do práce (2×10 km), som schudla 9kg.

A nielen to. Cítim sa naozaj dobre, plná energie a upravili sa aj moje problémy so zažívaním. Keby mi to na začiatku, kedy sme sa s mojou výživovú poradkyňou dohodovali o znížení váhy o 3 – 5kg, niekto povedal, tak tomu neuverím.

Musím upozorniť na to, že som aj pred tým športovala, ale s mojím spôsobom stravovania som nechudla. Ide naozaj o to, zmeniť prístup k jedlu, premýšľať o tom, čo zjesť a hlavne kedy. Aj žena po štyridsiatke môže schudnúť. Ja som veľmi rada, že sa mi to podarilo, pretože sa cítim veľmi dobre. Manžel ma chváli a okolie si tej zmeny tiež všimlo.

Týmto ďakujem mojej výživovej poradkyni, ktorá si získala moju dôveru a myslím, že sa nám dobre spolupracovalo.

Zverte sa do rúk našich odborníkov a pozerajte sa, ako kilá začnú ubúdať. Objednajte sa na úvodnú konzultáciu len za 7,90 €. Toto chcem!

Tabuľka výsledkov

VÁHA ŠÍRKA V PASE
PRED: 73,1 kg PRED: 91 cm
PO: 64,1 kg PO: 85 cm