Majorová Marta Svet zdravia

Najmladšieho syna čakala oslava 40 rokov. Začala som uvažovať, ako sa budem cítiť v spoločnosti ľudí v najlepšom veku života, keď mi opúchajú členky, bolí ma chrbát, prejdem pár krokov a nemôžem chytiť dych.

Čo je príčinou? Váha mi ukázala 112 kg. Povedala som si – s tým sa musí niečo dať urobiť.

Náhodou sa mi do ruky dostal miestny spravodaj, na ktorého zadnej strane bola reklama na Svet zdravia. Napadlo mi, že si dám darček k 70tinám a na oslavu syna zhodím pár kíl. Zavolala som do Sveta zdravia a začala na sebe pracovať pod dohľadom odborníka – špecialistu.

Dala som si úlohu schudnúť 12 kg za pol roka, ale podarilo sa mi to za 3 mesiace.

Teraz si váhu udržujem, čo je teda oveľa horšie, no zatiaľ sa mi to pekne darí. Viem, kde robím chyby v stravovaní a hlavne nevynechávam pravidelný pohyb. Niektoré jedlá som úplne vyměmila, obmedzila a naopak iné pridala.

Členky už mi neopúchajú, chrbát ma nebolí, pri tanci sa nezdýchavam. Behať môžem ako v 50tich rokoch. Mám radosť, že som zvládla neduhy svojho veku bez pomoci liekov, mastí, ale s pevnou vôľou, odriekaním a pravidelnosťou.

Pozerám sa na život z tej lepšej stránky a môžem vo svojom veku robiť veľa vecí, ktoré som predtým nemohla.

Na veku nezáleží! Objednajte sa na úvodnú konzultáciu len za 7,90 € a s pomocou našich odborníkov pôjdu kilá dolu.  Toto chcem!

Tabuľka výsledkov

VÁHA ŠÍRKA V PASE
PRED: 111,8 kg PRED: 119 cm
PO: 99,5 kg PO: 110 cm