Lenka Librová Svet zdravia

Všetko začalo náhodou. Stretla som kamarátku, respektíve skôr ona stretla mňa. Vôbec som ju nepoznala. Nestretla som ju dlhšiu dobu, veľmi sa zmenila a pristalo jej to. A tak som z nej dostala všetky informácie o Svete zdravia.

Veľmi ma to nadchlo, ale bol v tom jeden zádrhel – financie. V ten deň som volala inej kamarátke, ktorej som sa pochválila o známej a o mojom malom finančnom probléme. Vôbec neváhala a hneď nasledujúci deň mi poslala na účet peniaze. Bola to veľká motivácia, tak som hneď zdvihla som telefón a dohovorila schôdzku.

Moja poradkyňa mi povedala, ako to bude prebiehať a dohodli sme sa na polročnom programe. Bolo 13. apríla 2016 a mala som 104,9 kg. Musím priznať, že som nepatrila medzi vzorné klientky. To viem až teraz, že to bola chyba. Dala som si mesiac “voľna”. Bola som v škole v prírode, mala som chirurgický zákrok a nechcelo sa mi vrátiť späť. Ale tá investícia ma motivovala a opäť 13.7. som sa vrátila do programu a neľutujem. Prestala som sa sama pred sebou vyhovárať a opäť začala. A šlo to.

V septembri som bola na dovolenke v horách s manželom a celý týždeň poctivo dodržiavala turistické plány. Musím sa priznať, že pred rokom v septembri by som to so 110 kilami vôbec neudýchala.

Teraz je november 2016 a ja mám 85,7 kg.

Na záver by som rada poďakovala Ive Horálková za trpezlivosť a prajem jej veľa hodných a trpezlivých klientiek a klientov.

Zverte sa do rúk našich odborníkov a pozerajte sa, ako kilá začnú ubúdať. Objednajte sa na úvodnú konzultáciu len za 7,90 €. Toto chcem!

Tabuľka výsledkov

VÁHA ŠÍRKA V PASE
PRED: 104,9 kg PRED: 109 cm
PO: 85,7 kg PO: 96 cm