Inzerujte na Výživovo.sk

Oslovte svojím produktom či službami nových zákazníkov s Výživovo.sk

Ponúkame Vám priestor na umiestnenie svojich PR článkov na portáli, ktorý sa venuje výživovému poradenstvu, diétam, cielenému chudnutiu, trendom v zdravej výžive a životospráve.

Spolupracujeme s medzinárodnou sieťou poradní Svet zdravia, za ktorými stoja dlhoroční odborníci zo sveta vyváženej životosprávy ako RNDr. Petr Fořt, CSc., autor 20 kníh o výžive s 15-ročnými odbornými skúsenosťami či MUDr. Ondřej Nývlt, ktorý vzdeláva nutričiných odborníkov a podieľa sa na vývoji výživových doplnkov.

Výživovo.sk funguje od leta 2015 a návštevnosť každým dňom stúpa. Aktuálne je to priemerne 2 700+ unikátnych návštevníkov denne. 

Návštevnosť máj Výživovo.sk

Prečo inzerovať na Výživovo.sk?

  • Obsahovo hodnotné články sa zobrazujú na popredných pozíciách vo vyhľadávačoch. Za kvalitným spracovaním tém stojí tím výživových poradcov, priaznivcov zdravej výživy či blogerov, ktorí reflektujú aktuálne témy a trendy.
  • Aktuálne témy, kvalitný obsah, dôkladná analýza kľúčových slov a profesionálny linkbuilding dostávajú články Výživovo.sk na prvé strany vyhľadávačov.
  • Portál je pravidelne aktualizovaný, každý týždeň pribúdajú minimálne 2 nové články + PR články.
  • Dávame si zálezať na originálnom a autentickom spracovaní tém, ktoré odkazujú na relevantné zdroje. To platí aj pri PR článkoch, aby im vyhľadávače neznižovali viditeľnosť pre zjavný reklamný obsah.
  • Nie sme PR web – naše články predovšetkým pomáhajú čitateľom hodnotnými informáciami.

Zverejníme váš článok alebo ho za vás aj napíšeme

Vaše pripravené PR články uverejníme za 129 € bez DPH (sme platci DPH). Články ostávajú na stránke NATRVALO, takže platíte len raz a návštevnosť od nás prúdi po neobmedzenú dobu.

Radi vám pomôžeme článok optimalizovať, aby sa vo vyhľadávaní zobrazoval čo najlepšie, čím si zaistíte maximálnu návštevnosť.

PR článok vám radi napíšeme, upravíme a zverejníme. V tomto prípade je cena 179 € bez DPH (sme platci DPH).

Články píšu profesionálni copywriteri, ktorí si tému dôkladne naštudujú a na odborné zdroje v článkoch odkazujú. Každý článok, samozrejme, začína dôkladnou analýzou kľúčových slov.

Dávame si záležať na maximálnej kvalite obsahu a rýchle publikovanie. Aj rovnaké témy spracovávame originálne, aby vynikali nad konkurenciou. Každý text prechádza kontrolou editora a šéfredaktora portálu. 

Rozhodli ste sa pre inzerciu na Výživovo.sk? Skvelé, napíšte mi správu:

Mgr. Michaela Struhárová

šéfredaktorka Výživovo.sk

e-mail: miska@vyzivovo.sk

www.vyzivovo.sk

Na e-mail odpoviem v čo najkratšom čase, zvyčajne v priebehu 48 hodín.

Už teraz sa teším na spoluprácu a za celý tím Výživovo.sk želám úspešný deň.

Michel Struharova

Cestovateľka a bežkyňa, ktorá sa rozhodla vymeniť kanceláriu a s 10 kg batohom už 3 roky spoznáva svet. Na Výživovo.sk píše predovšetkým o milovanom behu a športovej výžive.